Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou – vyhráli jste?

Právě teď si můžete v našem článku přečíst, kdo si tento týden, díky své rekonstrukci, vyhrál digitální fotoaparát. Známá interiérová designérka Andrea Hylmarová a zástupci naší redakce zvolili 3 vítězné rekonstrukce. Tak pojďme na to.

Jistě jste si už určitě všimli, právě  u nás probíhá soutěž – Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou, ve které můžete vyhrát digitální fotoparát a také nejnovější tablet iPad Air. Vyhrát ho můžete tak, že do naší soutěže zašlete prostřednictvím připraveného formuláře fotografie vaší rekonstrukce s doprovodným textem. Každý týden v pátek vyhlašujeme výherce digitálních fotoaparátů.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Tento týden vyhrály tyto rekonstrukce:

Soutěžní rekonstrukce: Inspirace v zahraničí

Andrea Hylmarová: Líbí se mi výběr obkladu a to, jak si vyhráli s formáty – ukázka toho, že není třeba vždycky kombinovat různě barevné obklady a přesto můžete mít zajímavý výsledek. Vlnky u WC bych si odpustila, nějak mi připadají vytržené z kontextu. Všechno ostatní je hranaté a tenhle prvek je prostě navíc. Dekorace: jsou pěkné, jen ta hliněná mísa na WC nesedí proporčně. Při rozměru záchodové mísy se mi zdá už moc veliká, na zemi vedle proutěného košíku by udělala víc parády.

Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce ložnice v Karviné

Andrea Hylmarova: Je to čisté, pěkné. Chválím držení se jasného barevného konceptu, byť se mi černobílé závěsy či fotky zdají do téhle místnosti dost tvrdé. Je mi líto těch původních parket! Nicméně, pokud si majitelka přála raději koberec, zvolila dobrou variantu – pěkný odstín, jednobarevné provedení  zvýrazněné pouze jemným vzorem.

Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce koupelny

Andrea Hylmarová: Souhlasím s tím, že se majitelům povedlo najít nadčasové a přitom designově čisté řešení. Velmi jednoduchý obklad ve dvou barevných tónech si na nic nehraje, oživení v podobě béžových obkladaček je nadávkováno tak akorát. Chválím i funkční detail v podobě poliček nad vanou a také volbu zrcadla. Jednoduché, nepřekombinované, funkční. Zlepšit by se dalo umyvadlo – téhle koupelně by slušelo nějaké hranatější s velmi jednoduchou skříňkou třeba v barvě rámu zrcadla.

 

Ing. Andrea Hylmarová je interiérová designérka, která se věnuje zejména rezidenčním projektům. Poskytuje komplexní servis od návrhu až po kompletní realizaci. Ráda vytváří stylově čisté, nadčasové interiéry, zvláštní zálibu má ve skandinávském designu.
www.andreahylmarova.com

+420 775 011 933
andrea@andreahylmarova.com


logo-bu-inka.jpg

Zdroj: archiv redakce
13.12.2013 5:21

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist