Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou – vyhráli jste?

Právě teď si můžete v našem článku přečíst, kdo si tento týden, díky své rekonstrukci, vyhrál digitální fotoaparát. Známá interiérová designérka Andrea Hylmarová a zástupci naší redakce zvolili 3 vítězné rekonstrukce. Tak pojďme na to.

Jistě jste si už určitě všimli, právě  u nás probíhá soutěž – Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou, ve které můžete vyhrát digitální fotoparát a také nejnovější tablet iPad Air. Vyhrát ho můžete tak, že do naší soutěže zašlete prostřednictvím připraveného formuláře fotografie vaší rekonstrukce s doprovodným textem. Každý týden v pátek vyhlašujeme výherce digitálních fotoaparátů.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Tento týden vyhrály tyto rekonstrukce:

Obývací pokoj v Praze
Andrea Hylmarová: Velmi povedená proměna, zvládnutá navíc v rekordním čase. Zátiší s pohovkou působí velmi kompaktně a nemusel by se za něj stydět ani kdejaký profesionální designér. Zvláštní plus za soubor tří květin ve váze. Správně zvolené proporce, počet  i barvy a hned máte velmi flexibilní prvek, který interiéru dodá šmrnc víc než barevná zeď nebo divoká tapeta. Zaujala mě i sádrokartonová konstrukce u TV. Opět dobře zvolená proporce, jen bych trochu ubrala na kombinaci materiálů. Myslím, že ta zkosená část se zabudovanými policemi mohla zůstat bílá a přesto to nemuselo působit příliš chladně. O to by se postaral bílý obklad za TV, který kromě bílé dodá i potřebnou jinou texturu. Podsvícení určtě taky fajn, jen jsem toho názoru, že modré světlo do interiéru moc nepatří. Hodí se spíš do baru nebo jiných specifických komerčních prostor. Tady by udělala dobrou službu i tzv. teplá bílá.

Moje nová kuchyň
Andrea Hylmarová: Krásná kuchyně! Můžeme diskutovat, zda tento styl pasuje do moderní panelákové zástavby, ale pro mě je tohle ještě před tou pomyslnou hranicí. To, co tuhle kuchyň zvedá nad průměr je hlavně dobře volená kombinace materiálů a všech ostatních prvků v kuchyni. Působí to jako dobře sehraný orchestr, vhodná volba svítidel, kuchyňských dvířek i úchytek, cihlový obklad (nejspíš tapeta), vyladěné jsou i dveře a spotřebiče, včetně digestoře. Dokonce i ta květina ve váze je velmi stylová. Zkrátka výborná ukázka toho, jak i sebemenší detail může všechno pozvednout anebo taky shodit.

Rekonstrukce koupelny v bytové domě
Andrea Hylmarová: I tato rekonstrukce si zaslouží pochvalu. Jednak je dobře vyřešená dispozice, kdy se povedlo oddělit WC i technickou místnost, aniž by to zásadně ubralo samotné koupelně. A pak je tu i velmi neotřelé stylové řešení, které dodalo prostoru koupelny velmi zvláštní a vskutku relaxační atmosféru. Je to snad poprvé, co v tuzemském interiéru v reálu vidím použití obkladů v dekoru dřeva, které už dnes vypadají velmi věrohodně a stávají se tedy hodně zajímavou volbou. Trošku mě ruší šedá stěna u umyvadla (vypadá to na tapetu). Myslím, že mohla být o něco světlejší. K dokonalosti by pomohlo i lepší sladění dřeva na obkladech a dveřích, ale i tak říkám ANO.

 Gratulujeme!

 

Ing. Andrea Hylmarová je interiérová designérka, která se věnuje zejména rezidenčním projektům. Poskytuje komplexní servis od návrhu až po kompletní realizaci. Ráda vytváří stylově čisté, nadčasové interiéry, zvláštní zálibu má ve skandinávském designu.

www.andreahylmarova.com

+420 775 011 933
andrea@andreahylmarova.com

logo-bu-inka.jpg

Zdroj: archiv redakce


28.2.2014 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist