Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou – vyhráli jste?

Právě teď si můžete v našem článku přečíst, kdo si tento týden, díky své rekonstrukci, vyhrál digitální fotoaparát. Známá interiérová designérka Andrea Hylmarová a zástupci naší redakce zvolili 3 vítězné rekonstrukce. Tak pojďme na to.

Jistě jste si už určitě všimli, právě  u nás probíhá soutěž – Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou, ve které můžete vyhrát digitální fotoparát a také nejnovější tablet iPad Air. Vyhrát ho můžete tak, že do naší soutěže zašlete prostřednictvím připraveného formuláře fotografie vaší rekonstrukce s doprovodným textem. Každý týden v pátek vyhlašujeme výherce digitálních fotoaparátů.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Tento týden vyhrály tyto rekonstrukce:

Rychlá a ceková přeměna 3+1 v Karviné
Andrea Hylmarová:
Velmi povedené! Na první pohled zaujmou zejména skvělý poměr cena versus kvalita provedení, stejně jako ucelená stylová linka spojující celý byt. Skvěle se povedla předsíň, která změnou dispozice hodně získala. Výborně vypadá i kuchyň, kde jsou krásně sladěné všchny povrchy a barvy, tmavší nábytek na jídelním stole a židlích klidnější barevné schema oživilo, aniž by rušilo. Ohledně dispozice je skvělé, že se povedlo dostat do prostoru i šatnu a komoru. Jediné, co mě trochu zarazilo je přístup do kuchyně, který je nyní pouze z obýváku. Pokud to majitelům ovšem vyhovuje, není co řešit.

Nový obývací pokoj
Andrea Hylmarová: Celkově mě tato proměna až tak nebere, ale oceňuji snahu přemýšlet nad sladěním jednotlivých zařizovacích prvků tak, aby pokoj dostal ucelený styl. Musím ovšem zopakovat, že méně je více. Květinových motivů se tu najednou objevilo až příliš a celkovému dojmu to dost ubírá. Zbavila bych se tapety za TV i květinové samolepky na zdi,  vyměnila polštářky na sedačce (co zkusit jednobarvené?) a bude to hned o něčem jiném.

Rekonstrukce pokoje
Andrea Hylmarová: Podle všeho se jedná o první interiérový pokus obou zamilovaných a z tohoto pohledu to nedopadlo špatně. Cena proměny je takřka zanedbatelná a efekt značný. Pěkný nápad s podsvícením postele z palet, hezky působí i zátiší s papírovou lampou v rohu a pro mladý pár nevadí ani ty ostré barvy na stěnách.Další investice by asi měla směřovat k výměně stolku pod TV a určitě bych změnila rozmístění i velikost poliček.

 

Ing. Andrea Hylmarová je interiérová designérka, která se věnuje zejména rezidenčním projektům. Poskytuje komplexní servis od návrhu až po kompletní realizaci. Ráda vytváří stylově čisté, nadčasové interiéry, zvláštní zálibu má ve skandinávském designu.

www.andreahylmarova.com

+420 775 011 933
andrea@andreahylmarova.com

logo-bu-inka.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

21.2.2014 5:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist