Nejhorší dárek do bytu letošních Vánoc – vaše příběhy

Opět se nám do redakce dostaly vaše příběhy, které nás pobavily a proto si je prostě nemůžeme nechat pro sebe 🙂 Zde je další porce nejhorších vánočních dárků do bytu od vás.

110570-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Dobrý den, pobavil jsem se u čtení příběhů na vašich stránkách a uvědomil se, že také mohu přispět svou troškou do mlýna. Rekonstruuji starý dům, který jsem zdědil po příbuzné a vzhledem k tomu, že je opravdu starý, musel jsem ho očistit na cihlu a udělat nové podlahy a topení, protože se topilo na uhlí. Pořizuju si plynový kotel a podlahové topení. Rekonstrukce je ale finančně náročná a tak jsem oznámil, že k vánocům by mi pomohl jakýkoliv finanční obnos nebo praktický dárek, který využiju při rekonstrukci. Za celou dobu až do Štědrého dne se mě nikdo nezeptal, co potřebuji, nebo co bych si chtěl pořídit. Tajně jsem ale doufal, že mě poslouchají, když jim postupy svého snažení vyprávím. No..abych to zkrátil. Penízky jsem nedostal žádný, za to mám 3 kladiva, kostkovanou tapetu, žabičky do záclon, úchytky na skříňky do kuchyně (ještě jsem ji ani nejel vybírat),  kaktus (protože květina domov zateplí), sochu Buddhy (nevím proč), DVD seriálu A je to! (asi jim všem připadám jako patlal), holínky a koberečky do koupelnyzáchod (všude je na zdech ještě cihla)…No…co bych dodal…sprcháč (kosmetika) by byl lepší.
František V. Písek

Jsem trošku blázen do kabelek 🙂 ale je mi úplně jedno jestli je značková nebo obyčejná z trhu. Prostě musí mít ten správný tvar a styl a barvu. Problém je to, že je už nemám kam dávat.  Věšela jsem je do skříně, pak už jsem je začala dávat do všech koutků, kam se dalo…Pod stromeček jsem si přála nějaký důmyslný systém věšení nebo speciální skříň na kabelky. Moc jsem se těšila, protože přítel byl tajemný a připadala jsem si jako princezna, která vejde do skříně a na všech stranách budou viset kabelky a já si jednu vyberu tak, aby mi ladila….Pod stromečkem bylo spousty malinkatých dárků a jedna krabička měla nápis „ na kabelky“. Honem jsem obal roztrhala a krabičku otevřela. V ní jsem našla pečlivě složené něco, z čeho se vyklubala obrovská, z pevného igelitu vyrobená taška se zipem. „Mám pro jistotu ještě jednu schovanou, ale určitě se ti tam vlezou všechny!“, mi ještě s úsměvem řekl.
Zabít ho nebo nezabít?
Sandra  Praha

Nepřehlédněte – Velká galerie vánočních dekorací

Dobrý den, chtěla jsem také přispět  svým příběhem, i když se žádná pohroma nekonala. Sbírám egyptské předměty a ráda si s nimi dekoruji  byt. Mám spousty papyrových obrazů, sošek, v koupelně mám dlaždice a na nich hyeroglify.  Všichni to vědí, a také si mě kvůli tomu dobírají. Tyhle Vánoce jsem se těšila, že se moje sbírka opět rozroste. Už první váza s motivem čínského draka mě trochu zarazila, ale pokračovala jsem dál, talířky z Řecka (sestra byla v létě na dovolené), keramika z thajského trhu (naši byli také na dovolené)…a konečně něco egyptského  – Elvis Presley …myslím to vážně, obraz Elvise, na jedné straně jeho obrázek a na druhé straně jeho jméno napsané v hyeroglyfech, vyvedené zlatým písmem.
FAKT NÁDHERA:-(
Eva

Čtěte také:
5 nejhorších dárků do bytu z letošních Vánoc

Další zajímavé příběhy si můžete přečíst na  našem diskusním fóru v tématu: Nejhorší vánoční dárek

Foto: patamat.nikee.net, pcdesktopwallpaper.com, ladyglamor.com, mediaite.com

6.1.2012 12:20

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist