Diskuze

2 komentáře

    Miroslav Volek

    Souhlasím s Vámi. Tento trend cítím i v jednotlivých katalozích kuchyňských, koupelnových studií, výrobců kachliček. Z katalogů, nabízených řešení se stává krásné designové řešení; avšak člověk začne přemýšlet nad funkčností ukázaného, nad vlastním pocitem z takového prostoru. O to více to člověka posílí v tom, co hledá do svého prostoru pro bydlení; vnést tam lidskou energii… .

    Pavel

    Návrh interiéru je pěkný, ale pouze na fotkách. Praktický život v těchto prostorách by asi moc příjemný nebyl. Vše působí studeně, sterilně. Kde je teplo domova? To určitě navrhoval nějaký diplomovaný architekt. Prosím běžte ten diplom vrátit. Ve vašich prostorách žít a nebo uklízet musí být opravdu nepříjemné. Spojení kuchyně s obytným prostorem je vhodné právě pro rodinu s dětmi. Tím pádem jsou použité materiály naprosto nevhodné. Lesklé povrchy jsou sice moderní ale jak je zmíněno jsou velmi náročné na úklid. Takto by se dalo pokračovat. V několika takto (a podobně) zařízených domech jsem byl. Mohu Vám říci, že první dojem je bombastický, krásný atd. Za dvě hodiny se ale cítíte jako v kanceláři, nemocnici a pod. Nemáte si kam co odložit, každý drobeček je vidět a hostitelka neustále něco leští a utírá. NE NE takto ne. Charakterizoval bych to asi takto jaký člověk žije život, takový má byt. V tomo případě: prázdný, bezbarvý a sterilní.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist