Navrhněte si bydlení sami

Bydlení, jedna z věcí, která velmi ovlivňuje náš život a kterou všichni musíme řešit. Je jen na nás zda vytváření našeho domova bude starost nebo radost. V dnešní moderní době, kdy se už bez počítače obejde jen málo lidských činností je jasné, že návrh uspořádání, barev nebo návrh celého domu můžeme snadno vytvořit pomocí počítačového programu. Rádi bychom Vám představili novou verzi programu TurboFLOORPLAN Dům & Interier & Zahrada v15 CZ.

TurboFLOORPLAN Dům & Interier & Zahrada je skvělým pomocníkem pro návrh kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, ložnice, pracovny, dětského pokoje, ale také zahrady a okolí domu. Program nevyžaduje žádné zvláštní nebo odborné znalosti. V nové verzi se při práci v programu ke každé zvolené funkci ihned zobrazí krátké video a výstižná nápověda, jak v danou chvíli postupovat a tipy na další užitečné funkce ve spojení s tím, co právě děláte.


Obrázky jsou vytvořeny v programu TurboFLOORPLAN Dům & Interier & Zahrada

TurboFLOORPLAN Dům & Interier & Zahrada
Vám pro tvorbu Vašich návrhů nabídne širokou databázi knihovních prvků pro vytvoření a zařízení celého domu jako jsou zdi, okna, dveře, světla, nábytek, krby a další doplňky. Každý prvek má své vlastnosti jako je velikost, barva a textura, které je možné uživatelsky upravovat dle Vašich potřeb. K dispozici je škála barev a textur, které lze pro použití ve vašem návrhu také upravovat a to jejich velikost nebo úhel umístění. Pokud v nabídce prvků a textur nenaleznete tu pravou, tak můžete textury a barvy do programu importovat velmi snadno a to ve formátu jpg. Zdá se Vám nabídka nábytku a zařizovacích předmětů v programu TurboFLOORPLAN Dům & Interier & Zahrada pro váš návrh nedostatečná? Navštivte www.e-symboly.cz kde naleznete zdarma ke stažení knihovní prvky a textury výrobců nábytku připravené právě pro použití v programu TurboFLOORPLAN Dům & Interier & Zahrada.

Obrázky jsou vytvořeny v programu TurboFLOORPLAN Dům & Interier & Zahrada
Jakmile máte návrh hotový můžete si vytvořit fotorealistické vizualizace a animace, což je „třešnička na dortu“. Váš návrh konečně bude vypadat jako realita a můžete si pohrát se stíny, odlesky. Funkce „Materiálový štětec“ Vám pomůže během chvilky provést barevnou změnu vašeho návrhu. Můžete tak vytvořit nepřeberné množství variant a experimentovat.

Komerční článek

16.5.2011 3:15

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist