Nástěnné dekorace do každé místnosti

Nástěnné dekorace dokáží doslova prolomit ledy. Zlepšují atmosféru stroze zařízených interiérů, je možné je nalepit na povrchově neupravenou stěnu, ale také na tapety i nábytek. Nástěnné dekorace doslova oživí velké plochy a vnesou prvek originality i do vašeho příbytku.

Nástěnné dekorace jako terapie

Je zjevné, že nástěnné dekorace– samozřejmě vhodně zvolené, pozitivně ovlivňují psychiku člověka, možná už jen proto, že při troše zručnosti je zvládne nalepit na stěnu opravdu každý. Tím nám pomáhají se těšit z toho, co jsme si sami vytvořili. Když se vám dekorování byť i po celkem krátkém čase omrzí, dají se aplikované prvky jednoduše ze stěny odstranit.

Zkuste třeba hodiny

Nástěnné hodiny mohou posloužit i jiným, nežli svým praktickým způsobem. Můžete si vybrat například jen samotné ručičky a umístit je na holou stěnu. Moderní designový sortiment doplňků do domácnosti také nabízí bezpočet barev, tvarů a velikostí. Od samolepících hodin, až po upgrade jakýchsi nástěnných kukaček s mechanismem, či signalizací a budíkem. Vybere si opravdu každý

Malby a fresky

Nástěnné fresky jsou populárním a poměrně nenáročným způsobem oživení všední místnosti. Je to jedinečná možnost jak uvést do praxe vlastní kreativitu a fantazii. Díky klasickému malování na stěny můžete dát každému, kdo váš domov navštíví najevo váš vkus nebo oblíbenou volnočasovou aktivitu.

Textilní nástěnné dekorace

Při výběr, či aplikaci nástěnných textilních dekoracích skutečně nemusíte přemýšlet, kam a do které místnosti by nejvíce mohly hodit. Hodí se totiž úplně všude. Můžete si jimi zpříjemnit prostředí například prostředí pracovny, ale i obývacího pokoje, či ložnice. Na co ale musíte dbát, je výběr tvarů, barev a zejména motivů. Jde ve značné míře i o to, jaký materiál a jaké motivy máte k dispozici. Nejlepší je ta, kterou používají čalouníci. Na její upevnění můžete použít lepidlo vhodné na textil, ale i univerzální lepidla. suchý zip, jehož druhou stranu nalepíme nebo našijeme na dekoraci. Pak můžete kdykoliv dekoraci sundat a vyprat. stolování a svůj jídelní stůl oživit vhodným veselým textilním doplňkům. Popusťte uzdu své fantazii a uvidíte, kolik skvělých nápadů vám přijde na mysl.

Lucie Sýkorová

Foto:Homedit.com

12.8.2014 12:56

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist