Nápadité věšáky a stojany pro vaše svršky

Podzimní chladné počasí přináší s sebou nutnost nosit více vrstev oděvů, které pak při vstupu do místnosti musíme někde nutně odložit. Podlaha není tím ideálním místem, a to je důvod, proč jsme se v dnešním článku zaměřili na nejrůznější typy věšáků a stojanů, kam je možné ihned po příchodu domů odložit svrchníky, pláště, saka, ale třeba i klobouky, deštníky nebo kabelky.

Začalo chladné období

Vzhledem k tomu, že chladné období roku oficiálně začalo a počasí bude jen chladnější, vy, vaše rodina a nejbližší, kteří se přijdou podívat k vám domů, budete mít spoustu kabátů, šál a možná i klobouků. Každá chodba bude potřebovat spolehlivý věšák nebo stojan, aby se na něj všechny tyto věci daly uložit. Anebo hned i několik věšáků!

Jaké materiály se dají použít

Z materiálů, které mohou tvořit základ současných moderních věšáků a stojanů bychom chtěli samozřejmě vyzdvihnout hlavně dřevo a jeho různé formy a designová provedení. Jsou tu i další varianty jako tvrzený papír, plast a kov, ze kterých se rovněž dají vytvořit skvělé kousky. Ale dřevo má v sobě neobyčejnou krásu, ladnost a eleganci. Všimněte se, například, jak půvabně a neotřele může vypadat věšák na oděvy zkonstruovaný z vyběleného kmene stromu, jemuž byly zakráceny větve a oloupaná kůra. Do industriálního prostoru se budou hodit spíše věšáky z ocelové armatury nebo trubek, do vintage interiéru spíše takové, které jsou vyrobeny ze starých žebříků, které už dosloužily svému původnímu účelu.

Jak by měl vypadat moderní věšák

Moderní věšák by měl být nejen cool, s poutavým designem, ale měl by mít hlavně nápad! Zvláště v době, kdy jsou chodby, předsíně a zádveří poměrně skoupé na metry čtvereční, by měl být i věšák prostorově úsporná záležitost. V naší dnešní fotogalerii vám nabízíme spoustu úžasných věšáků vhodných takřka do jakéhokoli prostoru, a to od z chodby až do vaší kanceláře. Všechny jsou odlišné, cool, stylové a budete určitě mít možnost najít mezi nimi i kousek pro sebe. Nechte se inspirovat!

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com

18.9.2014 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist