Nápadité úložné prostory v ložnici

Pokud máte malou ložnici, jistě se vám bude hodit nějaký ten úložný prostor navíc. A až si prohlédnete naši fotogalerii v článku, možná zjistíte, že jsou možnosti, které jste ještě nevyzkoušeli.

121568-1100x618.jpg Celá galerie 42 Zdroj: archiv redakce

Například prostor pod postelí je v tomto směru doslova nenahraditelný, skýtá opravdu mnohé možnosti. Pro ukládání věcí pod lůžkem lze využít zásuvky, pletené koše, vaky na ukládání textilií anebo úložný prostor naleznete přímo pod lůžkem po jeho odklopení. Zásuvky pod postelí mohou být v neutrálních barvách anebo naopak v kontrastních, které oživí celou ložnici, která je vyvedena spíše v tlumenějších barvách anebo celá bílá.

I čelo postele se může stát více než vhodným úložným prostorem, a to jak uvnitř, tak i zvenčí. Knihy můžete odkládat například na police za čelo postele.

Současní návrháři vytvářejí spoustu funkčního a ergonomického nábytku a nevyhýbají se ani tomu ložnicovému. Častokrát vymyslí úložné prostory i tam, kde je na to naše fantazie krátká. Velkou výhodou je, že se obvykle jedná o stavebnicové typy nábytku, což znamená, že si u něj můžete zvolit takovou konfiguraci, jaká vám, v daném prostoru bude maximálně vyhovovat.

Avšak pasé nejsou v ložnici ani retro záležitosti. Dobový retro nábytek je stále oblíbenější a tak se vyrábí v nejrůznějším možném provedení. Ač vzhledem retro, vypadající jako z dob dávno minulých, vybavení drží krok s těmi opravdu nejmodernějšími novinkami. Trh zkrátka pružně reaguje na poptávku zákazníků. A tak to má být.

Ve fotogalerii, kterou jsme pro vás sestavili, naleznete velmi inspirativní, klasické i moderní, obvyklé i zvláštní, tradiční i netradiční úložné prostory. Na trh se v současnosti dostávají stále častěji nejrůznější nábytkové sestavy, které mohou nabídnout také velkou škálu úložných prostorů a navíc jsou velmi výhodné v tom, že je lze sestavit tak, jak to zákazníkovi vyhovuje. Vyplnit daný prostor nábytkem podle možností a rozměrů dané místnosti v souladu s vašimi požadavky je už pak hračka.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní fotogalerie ložnic.

Chytré nápady pro úložné prostory v ložnici“, tak jsme nazvali jeden z našich předchozích článků, které se věnují stejné problematice, jako dnešní článek. Projděte obě fotogalerie a určitě objevíte dobrý nápad, který bude realizovatelný i ve vaší ložnici.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com

12.8.2013 12:54

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist