NALEP SI má nové kolekce! Vinylové nálepky a designové tapety

Slyšeli jste už o  vinylových nálepkách, nástěnných nalepovacích objektech, zrcadlových nálepkách nebo moderních tapetách? Jedná se o dekorace, kterým nechybí zvláštnost, osobitost a hravost. Uživatel, který se pro tuto alternativní formu klasických tapet rozhodne, má příležitost využít svůj vlastní smysl pro kreativitu a vtisknout tak svému bydlení punc originality.

137367-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Dekorativní nálepky

„Wall stickers“ neboli nálepky na stěnu či jakoukoli hladkou plochu můžou být zajímavou dekorací pro váš interiér a na českém trhu jej můžete získat od společnosti Nalep si. Jejích předností je velmi snadná aplikace a při dotváření atmosféry vašeho interiéru nebo jeho části si můžete vybrat z řady námětů i materiálů. Volit můžete z mnoha kolekcí například z kolekce The New Domestic Landscapes, Narcisse, Adopt me, Surface 01, Surface 02, 1.2.3.Furniture, a dalších.

Nalep%20si%201%20kopie.jpg

Zdroj: archiv redakce

Nalep si

Společnost Nalep si nabízí zájemncům několik variant, s nimiž své zdi můžete moderně ozvláštnit. „Vinylové nálepky“ byly vytvořeny zahraničními designéry a  jejich vzory se skládají z jednotlivých jednobarevných komponent, jsou tenčí než nálepky „Wall Drawings“, mají matný povrch a proto mnohdy nerozeznáte, že se jedná o nálepku . Jinou  technologií potisku se vyznačují nálepky „Wall Drawings“ – jde o celistvé plnobarevné tisky na průhledné vinylové nálepce, díky čemuž přijme nálepka barvu podkladu. Letošním trendem je například pokládání nálepek na podlahu v dětských pokojích místo koberců, což je vhodné zejména pro alergiky.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie tapet

Dalším trendem je užití nálepek v kuchyni a pokud je navíc zafixujete lakem, jejich údržba je velmi snadná.  Nabízí se vám také další materiály jako zrcadlové nálepky nebo tzv. „WoodDecor“, což je dřevěná varianta nálepek. Třešničkou na dortu jsou velkoformátové tapety z dílny světových designérů. Katalog 2008/09 společnosti Nalep si obsahuje řadu nových modelů těchto „wall stickers“ , rozrostla se kolekce zrcadel Narcisse a na scéně se objevily dějové či krajinné tapety v rámci kolekce The New Domestic Landscapes. Navíc hra s tapetovými kompozicemi a možnost zapojit svou vlastní fantazii mohou být pro vás také velmi zábavné.

  

Tabulka%20.jpg

Zdroj: archiv redakce

Wall Drawings

Nehledě na praktické přednosti této dekorativní varianty  (nepotřebujete prostor pro nalepování ani lepidlo), umožňuje  kolekce Wall Drawings oživení vašeho prostoru  výtvarně zajímavými dekorativními prvky. Vyzdobit si jimi můžete stěnu, dveře a nebo také části nábytku. Tyto nálepky jsou vhodné pro druhotné použití a jsou silnější než vinylové nálepky.

Samolepky na zeď inspirativní fotogalerie

he New Domestic Landscapes

Jedná se o  limitovanou sérii  velkoformátovch tapet se signaturou designéra a náklad edice je pouhých sto kusů. Tyto tapety je navíc možné sladit v interiéru s nábytkem těchto designérů, čehož využívají renomované architektonické kanceláře. Kolekce je představována tapetovým dekorem, který vám odhalí prostorově rozměrnou krajinu nebo scénu. Námětem jsou “ krajiny“, jež jsou často snové, zdvořilé a idylické, nostalgické nebo evokující vysněnou přírodu a svět, obydlené fantazií a kreativitou. K výrazovým prostředkům těchto velkoformátových tapet patří stylizované pojetí, různě řešená barevnost, naivní hravost nebo také psychologizující rozměr. V kolekci nechybí ani kolorované a schematické tapety znázorňující Zemi nebo barevně upravované idylické krajiny a spousta dalších námětů.  Každý dekor této kolekce je vysoký 4 metry a široký 3 metry a to ve formě 8 pásů pro snadné nanesení na stěnu.

Moderní designové interiéry – Velká fotogalerie

Nalep%20si%205%20kopie.jpg

Zdroj: archiv redakce

Adopt Me

Adopt me je zvláštní kolekce nálepek malých rozměrů určených k polepení drobnějších předmětů. Jedno balení  této kolekce zahrnuje 100 charakterových kreací tzv. „familes“, jež nabádjí k uspokojení vašich citových potřeb. Dodejete svému telefonu, computeru, krabicím, šanonům a dalším každodenním předmětům trochy bláznivosti.

Narcisse

V tomto případě se nejedná o fólii, ale o skutečné 2 mm silné zrcadlo, které nedeformuje obraz. Jedná se o kolekci umělecky ztvárněných zrcadel a zrcadlových prvků. Klíčová stránka spočívá obecně v kvalitě, designu a řemeslné zručnosti.  Díky této kolekci má uživatel možnost se zcela  zbavit tradičních představ o zrcadle a užít si uvolnění zrcadel z této normy. Máte šanci vidět se ve zcela netradičním obraze. A právě váš obličej bude tou nejdůležitější tečkou na konci zrcadlových her.

Nalep%20si%207%20kopie.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

Zaujaly vás designové tapeny a nálepky?! Více se dozvíte na www.nalepsi.cz

PR ČLÁNEK

28.10.2009 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist