Najděte si hodinového manžela za výhodnou cenu

Potřebujete opravit něco ve své domácnosti a sami si na to netroufáte? Nechcete se obracet na předraženou firmu, kde vás i malá oprava bude stát mnoho peněz. Pak neváhejte navštívit webový portál Vyřešmito, kde najdete šikuly ze všech koutů České republiky. Navíc vás využití tohoto webového portálu překvapí svojí jednoduchostí, rychlostí i cenou.

Práce všeho druhu

Web Vyřešmito vám poslouží pro vyřešení širokého spektra prací, ať už potřebujete vyřešit téměř cokoliv. Na web se tak můžete obrátit, pokud potřebujete vyřešit drobné opravy v bytě, ale i náročnější práce.

Mezi nejčastější problémy, které za vás vyřeší hodinový manžel, patří:

  • opravy v domácnosti (oprava zásuvky, oprava sprchového koutu a další opravy)
  • montáž nábytku (montáž kuchyně IKEA, montáž digestoře atd.)
  • malování bytu
  • stěhování a vyklízení bytu
  • vyčištění odpadu
  • opravy oděvů a jejich úprava a mnoho dalšího

S čím vším vám dokáže hodinový manžel pomoci, naleznete na webu.

Jak web funguje?

Systém webového portálu Vyřešmito je velice jednoduchý a zcela bezplatný. Na webu pouze projdete jednoduchou registrací a zadáte problém, který potřebujete vyřešit. Pak už jen vyčkáte na nabídky jednotlivých šikulů. Jelikož je na webu zaregistrovaný velký počet šikulů, tak nebudete ani dlouho čekat. Nakonec si vyberete nejvýhodnější nabídku, ať už podle nabízené ceny či hodnocení šikuly předchozími zákazníky. Po odvedené práci zaplatíte šikulovi smluvenou odměnu a ohodnotíte ho na webových stránkách.

Přivydělejte si jako hodinový manžel i vy

Pokud vás vždy lákala práce hodinového manžela a máte šikovné ruce, pak můžete svoji šikovnost na Vyřešmito zpeněžit i vy. Jste například přeborníkem v malování bytu, montáži kuchyně či v opravách v domácnosti? Pak se stačí registrovat a vybrat si nabídku práce, kterou zvládnete. K činnosti navíc nemusíte vlastnit žádné živnostenské oprávnění. Postačí pouze dodržet limit výdělku 30 000 Kč za rok, z něhož není třeba ani odvádět daně. Webový portál klidně můžete využívat i jako živnostník.

25.2.2020 11:46 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist