Nadčasová koupelna plná technologií

O tom, že moderní technologie doslova „sviští“ kupředu a ovlivňují tak vývoj všeho kolem sebe není pochyb. Většinou jsou tyto vychytávky určeny k tomu, aby lidem usnadnily nějakou práci nebo zpříjemnily život. Koupelna je ale v současnosti účelovými technologiemi přímo přeplněná, tak proč si do ní nepořídit také něco pro potěchu smyslů?

129117-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Originalita spočívá v tom, že nějakou důmyslnou vychytávku, či zajímavé řešení vymyslíte pro svou koupelnu vy sami. Abyste ale neřekli, že vás necháváme úplně „na holičkách“, můžete se inspirovat – tady jsou 3 supermoderní a originální koupelnové tipy:

Zkuste audiozrcadlo

Znáte ten pocit, když stojíte v koupelně, upravujete se před zrcadlem a z kuchyně uslyšíte vaši oblíbenou písničku? Inteligentní zrcadlo vám s tím pomůže. Toto zrcadlo má v pravém dolním rohu zabudovanou dotykovou konzoli, která umožňuje snadné programování a ovládání rádia, data a barometru. Díky barometru se budete moci rychle rozhodnout jak přizpůsobíte své líčení a oblečení tomu, jaké je venku počasí. V zrcadle je také zabudovaný odpařovač. A samozřejmě v sobě zahrnuje i MP3 přehrávač, díky kterému si můžete vybrat svou oblíbenou píseň, kdykoliv si jen budete přát!

Chytrá baterie

Nejnovější generace bezdotykových baterií, které v sobě mají také dávkovače tekutého mýdla, dezinfekce, balzámu na ruce po umytí! Pokud tedy přiblížíte ruku pod  baterii, zároveň tak aktivujete senzor spuštění vody. Její teplotu měníte přiblížením ruky k senzorům se symboly plus a minus. Přiblížením dlaně k názvu SOAP začne pracovat dávkovač mýdla… Mimo jiné si také můžete povšimnout stylového podsvícení technologií LED v mnoha barvách.

miscea-faucet.jpg

Zdroj: archiv redakce

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

LED technologie ve vaně

Koupelna je místem nejen pro hygienu, ale nabízí prostor i na relaxaci. Je to místo, kde často a rádi trávíme příjemné chvíle. V současnosti je trendem používat v domácnosti technologie, na které jsme byli zvyklí z různých masážních a fitness salonů. Chromoterapie (zjednodušeně, léčba světlem) je princip, který využívají ve své konstrukci i exkluzivní LED vany.

Tyto futuristické vany jsou svými křivkami ideálním komponentem pro vaši moderní koupelnu. Vysoká kvalita je samozřejmostí, a to nejen po funkční stránce, ale i po stránce ergonomické, estetické a ekologické. Slůvko „vysoká“ se však také objeví i v ceně  – s tím už zkrátka musí člověk tak nějak počítat…

Na výrobu vany byl použit moderní průhledný materiál, ve kterém jsou integrovány LEDky. Jde o 360 zářících světélek uklidňujících barev, které  nabízejí příjemný relax v horké lázni. Ovládací prvky jsou zabudovány tak, aby nenarušovaly elegantní design vany. Co víc si přát!?

Text: Lucie Sýkorová
techcraving.com, bathroomtomorrow.comijoos.com, stocco.it

18.2.2011 12:26

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist