Nábytek s motivem květin je IN

Léto a květiny k sobě patří. Vědí to i designéři, a tak nechávají naše interiéry rozkvést. Udělejte to také.

Květinové kolekce

Kolekce křesel, stolků a lamp v květinovém provedení, budou jistě skvělou kombinací pro nejen letošní léto. Vzory dodají interiéru hravost a styl.

Blindrámy vyplněné květinovým vzorem textilií

Látky s květinovým vzorem můžete využít rovněž na tvorbu skvělých dekorací. Zkuste ji napnout na napínací rámy zvané blindrámy, které zakoupíte v hobby prodejnách anebo v obchodech s výtvarnými potřebami. Takové rámečky pak nepravidelně rozmístěte na zeď a vytvořte z květinového tématu malou domácí galerii. Zvlášť působivá bude taková malá sbírka vyladěná do některého ze společných barevných tónů, které se opakují ve většině květinových textilních motivů.

Motiv růží patří k nejoblíbenějším

Pamatujte na to, že když budete trpěliví a budete hledat ty správné materiály, dá se sjednotit takřka všechno. Zvláště zvolíte-li motiv růží, máte o zábavu postaráno. Jedná se snad o nejoblíbenější květinový vzor, který je využívám k potisku textilních materiálů určených jako potahové látky na nábytek.

Květiny, květiny a zase květiny

Nejedná se však pouze o textilní materiály, květinový motiv může být využit různými způsoby, například perforováním do železných plátů, ze kterých následně vzniknou působivé židličky, může se rovněž jednat o malbu prezentovanou na historických komodách, které je oživí. Některá křesla představují samotný květ ve zvětšeném provedení.

Možností je mnoho, a tak vybírejte z naší fotogalerie květinovou inspiraci, která vyzdobí váš interiér a vytvoří tak pravou letní pohodu na rozkvetlé louce.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: pinterest.com, decoist.com, dcorpad.com, dornob.com, homedit.com, trendhunter.com, houzz.com

26.6.2015 12:46

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist