Nábytek originálních tvarů

Pohodlí, vtip a nepravidelné tvary – nábytek, který oplývá právě takovými vlastnostmi, vám byt rozveselí a vás potěší. Vydejte se do prodejen najít nepravidelné tvary, užijte si zařizování i bydlení v netradičním a pak jen čekejte, co na to návštěvy.

128143-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Kulaté a oválné tvary jsou originální a dodají vašemu domovu nezaměnitelnou a veselou atmosféru, kterou je právě letní roční období tolik nasáklé. A navíc vám tak bude nábytek originálních tvarů nespoutané léto připomínat i v zimě.

Pryč jsou časy, kdy se kupoval nábytek přesně podle délky zdi. Tohle už zůstalo jen u vestavěných skříní, zbytku prostoru vládne nevázaná nepravidelnost. Kulatý jídelní stůl jistě není ničím novým ani zvláštním, oblé tvary ale nemusí stolem končit. Zkuste pokračovat třeba křesly nebo pohovkou a uvidíte, jak dodá jeden kulatý nebo oválný kus vašemu domovu šmrnc.

Nábytek originálních tvarů ve vaší ložnici

Kulatá může být i manželská postel. Letiště pro letadla má sice oválnou plochu málokdy, vaše letiště v ložnici si ale malou odchylku od normálu může bez problémů dovolit. Člověk taky není tvor pravoúhlý, proto by mu mohla nepravidelná postel vyhovovat. Však vyzkoušejte sami.

Nábytek originálních tvarů  je elegantní a plný pohody

Například takový stoleček na časopisy, který vypadá elegantně a především časopisy nebo noviny nijak nemačká, uvedla americká designérská firma na trh už před šestnácti lety. A stále se dobře prodává – díky svému tvaru, který do bytu vnáší originalitu a taky nesmírnou pohodu!

Velká fotogalerie stylového nábytku

Ale pozor, i tady platí, že všeho moc škodí, proto se kulatému a oválnému nábytku zcela neoddávejte. Pár správně vybraných kousků váš domov osvěží, ale pokud to přeženete, nebudete se v kulatém chaosu cítit dobře. Takže vzhůru do toho a nezapomínejte na svůj vkus!

Martina Tlachová
Foto: besthouseinterior.com, urbancolony.com, decodir.com, freshome.com, wordpress.com, sectionalsandsofas.com

12.7.2010 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist