Nábytek na míru – standard nikoliv luxus

Období, kdy truhlářská výroba byla synonymem přepychu, je již minulostí. Cenová nabídka řadového sortimentu je dnes prakticky stejná, jako výroba nábytku na zakázku. Problematika v tomto odvětví tkví v jiné oblasti a tím je správný výběr dodavatele.

Dnešní trend moderního bydlení dospěl do fáze, kdy se díky stále se zvyšující poptávce po zakázkovém prodeji a nábytku na míru snižují i náklady na jejich výrobu. Na řadu tak přichází kvalitní řemeslná práce spojená se stoprocentní spokojeností každého zákazníka. V současnosti se nejoblíbenější variantou nábytku na míru stávají vestavěné skříně.

Výhody nábytku na míru můžeme spatřovat hned v několika rovinách. Pomineme-li samotnou kvalitu práce, největší předností je užitečnost a originalita každého kusu. Většina z výrobků vychází z praktičnosti v běžném provozu, který umožňuje snadný způsob zacházení. Výhodou takového nábytku je i neotřelý design. Můžete si tak nechat vyrobit vestavěnou skříň tradičních tvarů a materiálu ale také vyzkoušet moderní design s nadčasovým leskem nebo naopak využít čistě přírodní a odolný materiál, kterým je bambus.

bambusova-vestav-na-sk-i.jpg

Zdroj: archiv redakce

Současný trh disponuje mnohými nabídkami různých řemeslníků, kteří však ne vždy naplní zákazníkovy požadavky. V rámci správného výběru nám v tomto ohledu mohou posloužit tzv. poptávkové systémy jako například projekt Poptávej.cz.

Výhody využití této cesty ocení nejen koncový zákazníci, ale také sami dodavatelé. Princip systému je založen na vzájemné spokojenosti. Poptávkový systém se staví do role prostředníka, který zprostředkovává cestu mezi nabídkou a poptávkou. Pokud si tedy žadatel zadá poptávku na výrobu nábytku na míru, je mu doručena nabídka od několika řemeslných firem přímo do emailu.

Právě díky možnosti srovnání několika nabídek přímo v emailu je uživatel ušetřen sáhodlouhého hledání rešerší a celý projekt tak přispívá větší spokojenosti dodavatelů a samotných zákazníků.

moderni-design.jpg

Zdroj: archiv redakce

Komerční prezentace

8.2.2016 12:14 | zdroj: vestavěné skříně do předsíně, vestavěné skříně na míru

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist