Nábytek JAMALL – Vaše správná volba!

Pokud si právě zařizujete byt, uvažujete o pořízení nové ložnice, kuchyně nebo dětského pokoje a dáváte přednost variabilnímu řešení a příznivým cenám, neměli byste přehlédnout nabídku společnosti JAMALL.

124015-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

V prodejnách této společnosti,  která je výhradním prodejcem jednoho z nábytkářských leadrů v Evropě, společnosti BLACK RED WHITE, můžete očekávat nábytek předních evropských designérů. JAMALL výhradně zastupuje také výzmaného výrobce sedacích souprav, společnost MEBLOPAX.

Společnost JAMALL působí na českém trhu s nábytkem už od roku 1991. Během své existence se zapsala do povědomí zákazníků jako spolehlivý a profesionální partner pro zařízení interiéru. Dnes se může tato ryze česká společnost pochlubit rozsáhlým řetězcem vlastních prodejen a odběrních míst v republice.

Co JAMALL nabízí?

V nabídce společnosti JAMALL najdete širokou škálu nábytku pro zařízení
veškerých interiérů od kuchyní po kanceláře. Průběžně se do prodeje
uvádějí nové řady systémového nábytku i kuchyní, které oprávněně konkurují
ostatním výrobcům, a to nejen kvalitou, ale i cenou. Každý z velmi oblíbených modulových systémů čítá v průměru 100 prvků a dokonale umožňuje variabilní řešení do požadovaných sestav. Kvalitu a atraktivnost nábytku dokazuje i prodej v jiných zemích. V řadě zemí Evropy a nově i v USA nakupují zákazníci stejný nábytek jako desetitisíce spokojených klientů v ČR. Moderní, klasický, nadčasový i luxusní nábytek je nabízen v několika cenových relacích, ale vždy překvapivě nízkých. Vynikajících cen je dosaženo také díky už zmiňovanému výhradnímu zastoupení pro ČR.

Velká fotogalerie stylového nábytku

Prodejny jako inspirace
Specialitou prodejen JAMALL jsou expozice nábytku. Vše je do poslední poličky důmyslně rozmístěno a prezentováno tak, aby si zákazník mohl jednotlivé kusy nábytku dobře prohlédnout a přitom získal představu, jak je lze začlenit do interiéru. Při návštěvách prodejen si citlivě naaranžovaného nábytku a vkusných doplňků zkrátka nelze nevšimnout.
Ostatně, na přátelském vztahu se zákazníky, příjemných cenách a rychlých dodávkách objednaného zboží je založeno celé kouzlo společnosti JAMALL. Přijďte se podívat i vy…

www.jamall.cz

30.1.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist