Nábytek do jídelny

Jídelna je místo, kde se setkává celá rodina. Proto je výběr nábytku do jídleny hodně důležitý. Velikou roli hraje nejen pohodlí, ale i styl. Tipy a triky na nábytek do jídelny najdete na našem webu.

Se samostatnou jídelnou se v našich domácnostech už tak často nesetkáme. V důsledku zmenšování bytů z důvodů ceny i úspory energií je jídelní kout častěji součástí kuchyně nebo velkého obytného prostoru, který zahrnuje i obývací pokoj. Ale ať obědváte v samostatné jídelně, či je součástí většího celku, vždy budete potřebovat jídelní stůl a pohodlné židle. Velmi praktickým a z našich domovů téměř vymizelým, ale znovu se vracejícím nábytkem je příborník.

Veškerý nábytek do jídelny by měl ladit s ostatním zařízením bytu – je-li váš byt zařízený v rustikálním stylu, hodí se sem nejlépe nábytek z masivního dřeva. Moderní a minimalistický interiér má širší možnosti, můžete volit stůl ze skla či plastu, stejně tak židle mohou být plastové či čalouněné, které nabízejí opravdové pohodlí. A protože je největším trendem současnosti míchání stylů, můžete volit k modernímu stolu třeba klasické židle z ohýbaného dřeva, tedy věčné TONetky. Není ani žádným designérským prohřeškem postavit ke stolu každou židli jinou.

Příborník je velmi užitečným pomocníkem. Kromě toho, že jde o krásný kus nábytku, můžete do něj uložit slavnostní porcelán, který použijete jen několikrát do roka. Jeho desku můžete použít jako odkládací plochu při větších setkání a mimo ně na něj naaranžujte krásné dekorace.

Jídelna by měla být srdcem domu, kde se setkáváme s celou rodinou a trávíme příjemné chvíle, proto si na ní nechte záležet.


Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist