Moderní stoly pro váš interiér

Stůl je nezbytnou součástí obývacího pokoje, kuchyně, pracovny, ale například i ložnice nebo předsíně. Vždyť v každé místnosti, kterou obýváme, potřebujeme něco odkládat a pokládat…

134379-1100x618.jpg Celá galerie 29 Zdroj: archiv redakce

Výběr určitého typu stolu je závislý především na vašich potřebách. Máme stoly pracovní, kancelářské, stoly pod PC, konferenční stolky, dekorativní a noční, jídelní, barové a snídaňové stoly anebo kupříkladu stoly designové – odkládací. Druhů je hodně a nábytkářští mistři to vědí, právě proto se neváhají pouštět do přetváření své fantazie do podoby skutečného uměleckého nábytku s dokonalou funkčností.

Je myšleno i na to, že ne každý si může dovolit za pěkný stůl utratit neméně „pěkné“ peníze… Stále více populárními se proto stávají takzvané „self-made“ projekty, tedy designové kusy nábytku, které se vyznačují nejen tím, že jsou skutečně velmi krásné na pohled, maximálně prakticky plní svůj účel, ale navíc si je zpravidla může vyrobit takřka každý.

Velká inspirativní galerie stolů

Takový self-made stůl můžete mít například vyrobený ze starých, zrenovovaných a nabarvených kufrů, z průmyslových palet, z přepravek na víno, starého sudu, který najdete na chalupě ve sklepě anebo kupříkladu z kartonových krabic. Tvořivosti a fantazii se meze skutečně nekladou.

Jestliže máte pár desítek tisíc nazbyt, můžete si dovolit i nějaký ten designérský kousek. Pořídit si takový stůl, který má skutečně precizně navržené linie a je odrazem nejmodernějšího vkusu, si však žádá specifický interiér a posadit jej někam do garsonky v paneláku by asi bylo trochu marnotratné.

Lucie Sýkorová

Foto: houzz.com, homedit.com, theluxhome.com, myunva.com, interiorclip.com,   furnivo.com, violapearl.com,

14.8.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist