Moderní obývací stěny

I když se v obývacím pokoji stěně v jakémkoliv rozměru asi nevyhneme, stále ještě může splňovat kategorie moderní a vzdušný. Jak?

135602-1100x618.jpg Celá galerie 17 Zdroj: archiv redakce

Už třeba tím, že při výběru stěny do obývacího pokoje budeme dbát nejen na praktickou stránku, tedy na to, abychom do ní mohli schovat například dokumenty, sbírky, praktické věci, jež v domácnosti potřebujeme, ale také aby ladila se zařízením místnosti a v neposlední řadě, aby její mohutnost nepřebila vše ostatní v pokoji.

Se stále více se zmenšujícím obytným prostorem si sice nemůžeme dovolit hluchá místa, ale příliš mnoho nábytku je také na škodu. Nedávno jsme si v redakci dali za úkol projít si doma skříňky a krabice, kde máme schovány dokumenty, léky, dopisy, účty, kabely a šňůry apod. Vše jsme si nafotili před a po tzv. „debordelizaci“. Nepotřebné věci jsme vyřadili, dali do krabic a znovu vyfotili. Díky tomu dva z nás ustoupili z nákupu nové větší skříně, protože to opravdu nebylo nutné a další kolega zjistil, že se nemusí omezovat a může si nakoupit pár nových knih:-)

Na tento druh úklidu nám většinou nezbývá čas, ale věřte, s něčím dobrým k pití to jde snáz. Pak si budete moci dovolit koupit i moderní obývací stěnu, protože na skladování nezbytných věcí vám pohodlně stačí několik šuplíků.

Velká fotogalerie obývacích stěn

Ve fotogalerii na obrázcích najdete moderní sestavy, které jsou inspirovány nábytkovými stěnami devadesátých let. Designéři si z nich vzali jen to hezké a přetavili je ve vzdušné ozdoby interiéru. Vyznavači minimalistického stylu asi kroutí hlavami, ale tohle je vydáváno za umírněný minimalismus. My bychom si vybrali, co vy?

Sabrina Harisová
Foto: home-designing.com. 3bp.blogspot.com

12.2.2013 1:17

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist