Moderní loftové bydlení v trendovém dekoru

Bez nadsázky se dá říci, že dnes vám představíme nádherný německý loft, který doslova udeří kontrastní výzdobou a velmi originálními dekoracemi. Jeho tvůrci si vzali inspiraci z přírody a se ztvárněním loftového bytu si poradili opravdu příkladně. Pojďme tedy nahlédnout, co se skrývá za jeho vstupními dveřmi.

131202-1100x618.jpg Celá galerie 18 Zdroj: archiv redakce

Inspirováno přírodou

Majitelé bydlící v centru rušného velkoměsta, jako by měli svůj dům postavený uprostřed přírody. Za prosklenými zdmi svého loftového bytu vidí do korun větví, které jim dávají zapomenout na to, že pod nimi žije svůj rušný život pulzující velkoměsto.

Cool moderní vzhled

Široce využívaným dekorem v poslední době jsou geometrické vzory, které se nevyhnuly ani tomuto modernímu loftovému bydlení. A právě ony vzory dodávají některým místnostem velmi cool vzhled.

Další zajímavé bytové prvky

Neobvykle řešené osvětlení kuchyňské části prostoru, závěsný krb a k němu dřevo jako součást bytové dekorace, výklenky ve zdech, krásný a příjemný koberec s vysokým vlasem ve smetanové barvě, zrcadlová stěna, díky které loft vypadá mnohem prostornější, to všechno jsou zajímavé prvky, které dotváří celkovou příjemnou atmosféru tohoto loftu. Krásná prostorná koupelna vyladěná do modro-bíla je taktéž odrazem vytříbeného vkusu majitelů.

Hodně světla a prostoru

Osvětlení je moderní, stylové a pohledy přitahující. Pravdou je, že nejen světla dodávají prostoru opravdovou velikost. Světla jsou prakticky v každém rohu. Zrcadlové stěny a stropy zde dokonale plní svůj účel, takže loft vypadá mnohem prostornější. Tento podkrovní byt je krásným příkladem moderně zařízeného bydlení se spoustou chytrých a módní řešení, kde i skladování je vyřešeno velmi inteligentním způsobem.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com

7.11.2014 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist