Moderní lednice už není bílá

Kuchyň je jednou z nejfrekventovanějších místností v bytech i domech, a proto ji chceme mít nejen prakticky a funkčně zařízenou, ale i krásnou, elegantní, upravenou a čistou. K trendy vzhledu kuchyně patří i stylové spotřebiče. Mezi ty nejvytíženější a zároveň nejvíce výrazné řadíme lednice.

Lednice patří mezi největší kuchyňské spotřebiče a většina z nás vybírá z klasicky bílých, nerezových nebo vestavěných lednic, které jsou přímo součástí kuchyňské linky. Musíme ale skutečně mít to, co většina?

Zapomeňte na fádní barvy, můžete mít doma něco opravdu jedinečného. Potištěnou lednici, která září oblíbeným vzorem nebo ji zdobí fotografie, která vám vždy zlepší náladu. Společnosti zabývající se touto novou službou vám na  bílou a nudnou lednici nechají natisknout jakoukoliv fotografii či obraz.

Máte rádi květiny? Nebo byste radši koukali na oslnivou krásu z vaší soukromé dovolené? Vybírat se dá z čehokoliv a fantazii se meze nekladou.
Údržba lednice je stejná, jako u jakékoliv jiné. Barevná vrstva se ani při umývání nesmyje. Zapomeňte na magnety, kterými se snažíme zpestřit bílou nudu, s unikátní barevnou lednicí získáte zajímavý prvek do své kuchyně. Tu můžete vyladit do stejného stylu, tzn., že stejný potisk necháte aplikovat například na kuchyňská dvířka, nebo na digestoř.

Velká fotogalerie moderních interiérů

lednice3.jpg

Zdroj: archiv redakce

Velká fotogalerie domácích spotřebičů

Potisk můžete věnovat blízkým i jako svatební dar. Koupíte jednobarevnou lednici a necháte na ni natisknout novomanželům přání.  Bude to vkusný dárek, který je jistě potěší.

Jana Čechová
Foto: homedit.com, nabuzz.com

17.2.2012 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist