Moderní kuchyňské dřezy – fotoinspirace pro vás

Velmi často se v kuchyni řeší dekor, rozmístění spotřebičů a celkový vzhled zvláště, pokud je propojená s obývacím pokojem. Zapomínáme ale také na její praktickou stránku. Pojďme se podívat na moderní typy dřezů.

133245-1100x618.jpg Celá galerie 29 Zdroj: archiv redakce

V kuchyňských studiích prý téměř denně slyší větu: „Vždyť máme myčku, tak nám stačí malý dřez – alespoň nám zůstane více prostoru na pracovní desce.“  Je ale tento přístup správný?

I přesto, že tohoto superpomocníka doma máte, trávíte až sedmdesát procent času právě u kuchyňského dřezu. Ať už je to rychlým oplachováním použitého nádobí, které chcete dál užívat, nebo čištěním a omýváním zeleniny, oddělováním právě dovařených pokrmů od různých tekutin…Proto je velmi důležité, abyste se zamysleli nad tím, jak vlastně v kuchyni fungujete. Pečete často? Vítězí u vás minutková kuchyně? Je vás hodně a milujete knedlíky?

Nezatracujte funkci dřezu jen proto, že máte myčku. V současné době si můžete pořídit multifunkční dřez, ze kterého v okamžiku vytvoříte plnohodnotnou pracovní desku. Nebo si můžete koupit dřez z přípravnou na salát a ovoce. V naší fotogalerii jsme pro vás připravili fotografie nejmodernějších dřezů, třeba si z nich vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Moderní dřezy – velká inspirativní fotogalerie

Sabrina Harisová
Foto: trendir.com, homedit.com, jkrooms.com, apartmenttherapy.com, homeinovation.16mb.com, villahomedesigning.com, youlibuy.com

23.3.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist