Moderní kuchyň 2013

Vitrínkám a proskleným skřínkám už definitivně odzvonilo. Alespoň to ukazují nejnovější fotografie kuchyní na trhu. Pojďte se s námi podívat do fotogalerie na to nejzajímavější.

Pokud nejste zrovna příznivci tzv. otevřené kuchyně, kde místo ve skřínkách máte nádobí vystavené na poličkách, pak vás jistě bude zajímat, že nový trend, který se táhne od poloviny minulého roku a teď nabývá na síle, je právě opačného charakteru. Kuchyně připomínají až klinicky čisté prostředí, kde není prostor na zbytečnosti. Stávají se reprezentativní součástí našeho bydlení, z části proto, že jsou propojeny s obývacím pokojem.

Kuchyňské linky: inspirativní fotogalerie


Kuchyňské skříňky již  většinou nenabízejí prosklenou část s osvětlením pro vystavení zajímavých skleniček nebo talířků. Ani rozdělení skříněk už není takové, na jaké jsme byli zvyklí. Teď se upřednostňuje  jeden korpus skříňky přes celou hlavní zeď kuchyně a k němu, na mechanismu připevněný sklopný panel místo dvířek. Vyrábí si i podsvícený, který je oblíbený pro orientaci i atmosféru.

Z barev je stále ne výsluní bílá kuchyň, chromová, odstíny přírodního dřeva a vysoký lesk musel ustoupit před matem. Jak to ale bude opravdu si budeme muset počkat až na duben, kde v italském Milánu představí horké novinky.

Sabrina Harisová
Foto: homedit.com, minimalisti.com, evidently-chickentown.blogspot.com, houzz.com, gemmbook.com, freedownloadslink.com

21.1.2013 1:52

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist