Moderní kapsáře a organizéry

Nedílnou součástí a doslova neodmyslitelnými pomocníky pro uskladňování věcí v interiérech jsou pro nás kapsáře a organizéry. Vždy nám pomohou s přehledným uložením nejrůznějších dokumentů, drobného oblečení nebo menších předmětů, které by v žádné domácnosti neměly chybět.

133744-1100x618.jpg Celá galerie 26 Zdroj: archiv redakce

Kapsáře, jsou-li zpracovány zajímavým způsobem, se mohou stát i malými detaily, které dodají interiéru zdobný dekorační prvek. Zvláště u moderních organizérů tomu tak je. Někdy je to právě jednoduchá výměna několik drobných dekoračních předmětů, které pomohou prostor změnit, a to poměrně zásadním způsobem.

S velmi zajímavým nápadem, jak uschovat předměty jako jsou například noviny, časopisy či domácí obuv, přišli návrháři, kteří představili úschovný prostor v podobě taburetů s odnímatelnou horní částí. Do jejich středů, které jsou duté, se vejde spousta věcí, záleží jen na vás, jak tento prostor využijete.

Zvláště do koupelen se hodní kapsáře z plastu, které se dají zavěsit například na dveře koupelny a využívat na odkládání drobných kosmetických přípravků a nezbytností, kterých se právě v koupelně najde vždy více než dost. V prádelnách jistě také budou mít své místo kapsáře větších rozměrů, kam bude odkládáno podle barvy tříděné špinavé šatstvo před opráním.

Praktický závěsný plastový věšák lze dnes pořídit i na kozačky, které často nejdou v klasických botnících ani uskladnit anebo se v nich zbytečně deformují.

A zapomenout nesmíme ani na děti, které kapsáře doslova milují, a tak se pro ně tyto předměty mohou stát milým dárkem a zároveň praktickou pomůckou při uskladňování jejich hraček a školních pomůcek.

Ať už mají kapsáře podobu tašky, vaku, velkých kapes, textilního závěsu do skříně anebo pestrobarevných kabelek umístěných například v předsíni na stěně, vždy poskytnou mnoho skvělých příležitostí k úschově věcí denní potřeby. A právě to je důvod, proč by neměly kapsáře a organizéry chybět v žádné domácnosti.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: houzz.com, rtfire.com, romanathome.com, purlbee.com, mamato5blessings.com, sears.com, momtastic.com, babyology.com.au, easyliving.co.uk, shelterness.com, pinterest.com, bhg.com, improvementscatalog.com, etsy.com, buzzfeed.com, apartmenttherapy.com, aliexpress.com

27.5.2015 12:53

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist