Moderní bydlení v hlavním městě

Trend stěhování do větších měst pokračuje a nejvíc je znát v Praze. Není divu, že se tam lidé přemisťují. Často to dělají kvůli práci či studiu. Vzhledem k tomu v našem hlavním městě vznikají stále nové bytové komplexy.

Doby, kdy mladí lidé toužili po vlastním domě se zahradou a psem, jsou už dávno pryč. Dnes si spousta z nich koupí raději byt, o nějž se nemusí neustále starat. Moc času v něm stejně nestráví, protože během dne jsou v práci, pak zajdou do fitka či bazénu a domů chodí prakticky jen spát. A navíc mohou bydlet nedaleko centra.

Stěhování do nového se vyplatí

O developerské projekty Praha se kromě jiných stará také společnost Geosan Development. Ta jen v letošním roce realizovala stavbu 15 novostaveb a už má plány na další roky. O byty je stále zájem, nachází se totiž v atraktivních lokalitách a moderních budovách.

Zájemců neubývá také proto, že nové byty Praha jsou prostě vždy lepší než staré bytové jednotky. Novostavby kolem sebe mají zeleň, počítá se s dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Nějakou dobu nebudou vyžadovat žádné větší opravy a vypadají celkově moderněji.

Počáteční investice bude nejspíš trochu vyšší, ale koupě novostavby Praha se každopádně vyplatí. Vzhledem k moderním technologiím zaručujícím například lepší energetickou náročnost budovy se vám peníze rychle vrátí prostřednictvím jiných úspor.

Kde jsou ještě volné byty?

Po celém hlavním městě je momentálně rozpracovaných několik developerských projektů. Z těch, které jsou teprve v začátcích, můžeme jmenovat Rezidenci Vrchlického nacházející se na Praze 5. Adresa je skutečně luxusní, zájem tedy nebude malý. Projekt je teprve ve fázi zahájení výstavby, takže šance zamluvit si svůj byt je ještě k dispozici.

Jestliže potřebujete bydlet více v přírodě, doporučíme Viladomy Zbuzany – bydlení pro všechny milovníky klidu nedaleko Prahy.

Pokud je jedinou překážkou, co vám brání, nedostatek financí, nevěšte hlavu a vyberte si svůj byt. Všechno se dá řešit, třeba hypotékou, s jejímž vyřízením vám Geosan Development dokonce pomůže.

Komerční prezentace

26.12.2016 12:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist