Mnoho podob úložného nábytku

Víceúčelový nábytek je něco, co zpravidla řeší naše nikdy nekončící problémy typu – kam odložit, či umístit všechny své poklady, dekorace a knihy. Tentokrát představujeme zajímavá interiérová řešení pro všechny krizové situace.

Knihovnička bez konce

Kromě netradiční knihovny nabízí další fantastické možnosti tím, že využívá zejména vertikální řešení s použitím vnitřního, úložného prostoru. Nejen, že je toto důmyslné „knižní“ pojetí komody stylové, ale navíc je maximálně vhodné i pro standardní bytovou zástavbu zejména v městských oblastech.

Police, stolek a co ještě…

Flexibilita a tvárnost, nebo lépe řečeno modulárnost solitérního nábytku je tím nejjednodušším a nejekonomičtějším řešením pro ty, kdo bydlí v podnájmu, ale i pro vyznavače designových trendůz nábytkářského světa. Základy unikátní, formovatelné policové sestavy jsou založeny na trojúhelníkových základech, které mohou být postaveny na sebe, mít různou hloubku a tím vytvořit pokaždé originální a jedinečné sestavy.

Super box

Naprostou úložnou bombu pak spatřujeme v moderním a designovém kousku v podobě dřevěné bedny, která obsahuje různé dřevěné a kovové části z nichž se dá bezpečně a jednoduše sestavit a přetvořit tak na úložný systém. To proto, že všechny části jsou zkonstruovány tak, aby do sebe vzájemně zapadly drážkami. K jeho složení nepotřebujete žádné nástroje ani speciální technické dovednosti.

Schovávačka na spotřebiče

Konečně dokonalé řešení toho, jak plně využít ztracený, nevyužitý prostor některých skříněk, rohů a ostrůvků je současně nejnovějším trendem v oblasti plánování kuchyní. Chytré skrývání většiny spotřebičů a kuchyňských potřeb je skutečně revolučním multifunkčním prvkem, který má velký potenciál k tomu, aby se stal běžnou součástí všech kuchyňských linek. Kromě praktického využití v kuchyni je možné s tímto zásuvným modulem vybavit i váš obývák, kdy se využije například na ukrytí televizoru či jiné techniky.

Na tyto a další skvělé nápady se podívejte do naší fotogalerie.

Lucie Sýkorová
Foto: freshome.com

31.7.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist