Místnost pro kohoutky a makovice

Ano, mluvíme o vybavení koupelny těmi drobnostmi, které nakonec určí její charakter. Samozřejmě, že můžete mít všechny koupelnové pouštěče vody v retro stylu, ale dnes si ukazujeme novinky a ty si libují (stejně jako jinde v bytě) ve střízlivosti.

05_d35-1100x618.jpg Celá galerie 17 Zdroj: Ritmonio

Voda na hlavu

Čím větší hlavová sprcha – hantýrkou se jí říká makovice – tím lépe se pod ní cítíte. Vyšší sprchovou třídu v nižší a střední cenové kategorii přichystala značka Hans Grohe v podobě sprchy Tempesta a Euphoria. Opravdu jsou o dost větší než jejich předchůdkyně, mají modernější nadčasový design a chromovou sprchovou hlavici. U Tempesty je „makovička“ široká 210 mm, to už je zážitek.

Euphoria 260 má třízónovou konstrukci, můžete si sami nastavit, jak bude voda proudit. Intenzivním středovým režimem vymyjete šampon, širší vám pěkně rozproudí energii a jemný dešťový režim vás obalí závojem vodních kapek. A jdeme dál!

Příjemný do ruky i na pohled

Značka Ritmonio má kolekci snad pro každou koupelnu. Baterie střídmých a elegantních tvarů jsou bílé, černé, šedé nebo prostě z chromu. A komu je to pořád málo, může si vybrat barevnou čepičku, posazenou na chromu, která bude ladit s dalšími předměty v koupelně.

Jiná značka Cielo experimentuje s barvami u sanity. Její umyvadla vyznávají všechny geometrické tvary, a už nějakou dobu tvoří velmi příjemnou barevnou škálu. V kolekci představené v Paříži se objevují příjemné tóny šedo-modro-zelené a dotek dřeva.

Jsou to první náznaky pro nové trendy, tak si je pečlivě prohlédněte, pokud chcete, aby koupelna, kterou se chystáte budovat nebo jen předělávat, byla moderní.

7.3.2018 5:30 | autor: Vladimíra Storchová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist