MILANO 2009: aktuálním trendem jsou obrazové tapety!

Milánský veletrh je každoročním hlavním svátkem a přehlídkou toho nejlepšího, co se v oblasti interiérového designu děje. Veletrh je také něco jako barometr módy, který dokáže v poměrně vysokou pravděpodobností předpovědět, jak se budou v následujících měsících a letech trendy vyvíjet. A letos bylo zcela zřejmé, že svůj velký návrat slaví obrazová tapeta.

132472-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Obrazové tapety a papírové tapety dosahovaly své nejvyšší popularity v osmdesátých letech minulého století a velmi oblíbené byly zejména ve Francii. Tapeta má jednu základní výhodu a tou je fakt, že s její pomocí je možné interiér v podstatě během několika málo hodin proměnit takřka k nepoznání. Z panelákového pokoje se může stát např. orientální pánský salon. Stačí jen získat potřebný vzor evokujicí tu správnou atmosféru. Více na toto téma ZDE.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie tapet

Slavná Fiera

Severoitalský Milán patří již od poloviny minulého století pomalu přebíral roli hlavní evropské metropole módy, až se mu to na úkor Paříže opravdu povedlo. A každoroční přehlídka interiérového designu zaplavující nejen samotné výstaviště, ale celé město, ulice, bary a galerie ke korunovaci

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie trendy bydlení

Milána jako meky designu výrazně přispěla. Na pár dnů se střed Milána promění v jednu velkou výstavní plochu a návštěvník tu najde všechny světové značky, které lákají k prohlídce a nebo zvou na party.

Obrazy – inspirativní fotogalerie


Red.
Foto: wallwear a archiv redakce

7.5.2009 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist