Matrace Dřevočal nabízí zdravý spánek

Zdravý spánek je důležitý pro náš výkon, dobrý psychický stav i imunitu. Nevhodná matrace nám umí způsobit bolesti zad, kloubů, a dokonce i bolesti hlavy či migrény. Necítíte se zrovna nejlépe? Udělejte inventuru ve své posteli a podívejte se, na čem spíte.

titulka_perex-1100x618.jpg Zdroj: PNM International

Kvalitní spánek je v životě velice důležitým. Chybu dělá každý, kdo spánek pokládá za ztrátu času. Noční odpočinek nás doslova nabíjí. A jelikož prospíme třetinu života, musíme si dobře vybírat, na čem spíme. Někdy zbytečně klademe důraz na ložnicový nábytek. Přitom to nejdůležitější do ložnice jsou matrace.

České matrace jsou dobrou volbou

Velký problém, pokud jde o matrace, je dnes v přehnaně velkém sortimentu. Už jsme schopni se řídit pomalu jenom reklamními slogany. Ještě si umíme představit, jestli chceme matraci měkkou, středně tvrdou či tvrdou, ale pak už se v obrovské nabídce ztrácíme. Nejlepší volbou dnes je vybrat si kvalitní českou značku, která je zárukou toho, že známe původ matrace. Snadněji dohledáme reference, je větší pravděpodobnost, že nejsou smyšlené, ale pochází od reálných zákazníků. Někdy je dobré i vědět, kde matrace dané značky používají a jak jsou s nimi spokojeni.

Tipem na dobré matrace je česká značka Dřevočal. Řadí se mezi nejprestižnější výrobce matrací u nás. Nabízí oblíbený sortiment matrací, včetně bio matrací a matrací z antibakteriální pěny. Samozřejmostí jsou matrace s různou tuhostí. Pro matrace Dřevočal se používají výhradně materiály, které byly testovány Textilním zkušebním ústavem a kvalita je pak potvrzena certifikací. Výrobce se má možnost pochlubit skvělými referencemi. Ortopedické matrace firmy používá olomoucká Fakultní nemocnice. Klasické matrace pak celá řada hotelů a penzionů.

Co byste měli vědět o matracích?

  • Nezapomeňte, čím máte vyšší hmotnost, tím potřebujete tvrdší matraci.
  • U partnerů s velkým rozdílem hmotnosti, ale třeba i výšky, je vhodnější do partnerské
    postele dělená matrace než velká partnerská.
  • Pro lehčí osoby, děti a osoby nižšího vzrůstu nejsou dnes tak glorifikované zónové matrace vhodné.
  • Matraci si rozhodně nekupujeme na celý život. Výrobci radí matraci měnit po 7 až 10 letech.

Chcete si vyrobit vlastní matraci, nebo jste se dali do DIY čalounění? Proč ne!

Čalounické práce jsou drahé, a když máme chuť zrenovovat starý nábytek, co je dnes velkým hitem, často ten čalouněný končí na skládce, protože si zrovna na tyto práce netroufáme. Nejde přitom o nic složitého. Potřebujeme pouze molitanové desky, potahovou látku a pár drobností z čalounického nářadí.

S molitanem dovedeme doslova kouzlit. Molitanové desky v kombinaci s deskami z paměťové pěny a ze studené pěny nám umožní vyrobit si matraci na míru. Kdo se pouští do nábytku na míru, ten často ocení zcela nestandardní tvar matrace či odpočinkového lůžka třeba někde ve výklenku. Kde koupit molitan na míru? Vyberete si jej v e-shopu Jaksiusteles.cz. Pořídíte zde i molitanové válce, molitanové akustické izolace, molitanové hřebeny, molitanovou drť, molitanové sedáky, pojenou molitanovou drť, dokonce vodní a vzduchovou filtraci, ale rovněž desky z kokosového vlákna.

23.10.2020 11:05 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist