Máte hodně peněz? Zveme vás do výstřední koupelny

Jedním z nejčastějších námětů magazínů o bydlení, jsou koupelny. Je to na jednu stranu možná zarážející, na stranu druhou to vypovídá o zájmu, kterému se koupelny těší u čtenářské obce. Co všechno je v koupelně možné? Jakým směrem ještě může fantazie návrhářů vykročit a jak pak bude vypadat opravdu výstřední koupelna? Pokud vás to zajímá a nebo pokud máte dostatek finančních prostředků…

127114-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

O tom, že by luxusní, výstřední a nebo jinak nevšední koupelna měla v prvé řadě dokonale fungovat není pochyb. Pozornost designérů se tím pádem obrací k nějakému nápadu, který by zmíněnou funkci byl schopný takříkajíc zabalit do něčeho přitažlivého, co zpříjemní zážitek z užívání koupelny a co bude oku lahodit. Výstřední koupelny se pak snaží nabídnout mimořádný komfort, dokonalé a pohodlné ovládání, bezpečí a velmi často také ještě něco navíc.

Výstřední koupelny a výstřední hity

I koupelny mají svou „hitparádu“ a jedním z nejhranějších hitů jsou koupelny s vanou, jenž je zapuštěná do podlahy a vstup do takové vany je pak vlastně vstupem do bazénu. A když se k tomuto trendu přidá stále sílící móda  „přírodních“ či „BIO“ stylů, pak už vstup do takové vany není vstupem do vany ani do bazénu, ale uživatel vstupuje do „lázně“ a nebo do „jezera“. A tomu odpovídá použité exotické dřeviny, zářivě azurová hladina a pochopitelně také maximální pohodlí, které dovolí tuto iluzi přírody plně vychutnat .

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

BIO je móda, která žije z lidské touhy po naplnění slavného dvousloví „zdraví a krása“. A BIO je také módou koupelnovou a dokonale se pak pojí s poptávkou po extravaganci, s touhou po komfortu a luxusu.

Všimněte si, jak jsou na doprovodných fotografiích vany obloženy nejen dřevem, ale i  surovým kamením, které tolik kontrastuje s precizně provedeným vybavením této výstřední koupelny.

další koupelnové inspirace ve článku Luxusní koupelna? Ve stylu Ludvíka XIV?

Red.
Foto Käsch

4.11.2009 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist