Máme pro vás přehlídku krásných a zajímavých interiérů. Stačí jeden klik!

Znáte fotogalerii realizací HANÁK? Na jedné webové stránce najdete přes stovku různých interiérů přímo od klientů!

hanak_nabytek_realizace_rodinny_dum_interier-1100x618.jpg Celá galerie 24 Zdroj: Kuchyně Hanák

SLADĚNÝ NÁBYTEK A DVEŘE OD JEDNOHO VÝROBCE

Tak velkou galerii reálných domovů nikde jinde neuvidíte. V realizacích HANÁK jsou nejen kuchyně, ale především celé interiéry od malých bytů, přes klasické rodinné bydlení, až po velké luxusní rezidence. To, co dnes zákazníky přesvědčuje, jsou právě reálné reference, nikoliv obrázky z katalogu nebo produktové fotky.

HANÁK má mj. obrovskou výhodu sladěných kompletních interiérů, protože vyrobí jakýkoliv nábytek na míru a to včetně vlastních interiérových dveří v jednom designu a kvalitě. Takovou možnost žádný jiný z výrobců v Česku nenabídne! Právě sladěné interiéry (tzv. INTERIOR CONCEPT) jsou jeho největší předností. Přímo luxusním výrobkem jsou interiérové dveře HANÁK. Ty mají řadu vlastních konstrukčních řešení, originální design a precizní kvalitu. Moderní, rustikální dveře nebo dveře do obkladu. Právě pro vysokou kvalitu je volí i mnozí čeští developeři do svých rezidenčních projektů.

KOMFORTNÍ VYBAVENÍ KUCHYNÍ, TO JE ELECTROLUX

Máme pro vás i žhavou novinku od firmy Electrolux. Ta právě představila nové, unikátní modely myček ComfortLift® s nadzvedávacím mechanismem spodního regálu. K myčce už se nebudete muset při manipulaci s nádobím ohýbat tak jako dřív. Spodní koš se i s nádobím vysune tlumeně do optimální pozice. Nadzvednutí koše je z části automatizované. Takže stačí lehce stisknout integrovanou páčku v čelní části a mechanismus vyzvedne koš směrem nahoru.

Téměř 50 % michelinských restaurací v Evropě používá spotřebiče značky Electrolux. I díky tomu má tento výrobce nejlepší předpoklady adaptovat produkty pro profesionály na produkty pro běžnou domácnost.

Mechanismem ComfortLift® disponují tři modely myček Electrolux: ESL7540RO, ESL7845RA a ESL7740RO. Jedná se o myčky RealLife® se skvělými funkcemi (např. TimeBeam, promítání zbývajícího času cyklu během mytí na podlahu). Tyto myčky nádobí se také pyšní invertorovým motorem, na který poskytuje značka Electrolux prodlouženou desetiletou záruku. Navštivte www.electrolux.cz pro více informací.

Komerční prezentace

19.5.2017 1:46

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist