Luxusní kuchyňské spotřebiče

I když je kuchyň nádherná, čistá a prakticky zařízená, občas nás napadne pár lepších přístrojů, které bychom si do ní chtěli pořídit. Jedná se sice o kuchyňské pomocníky, kteří potrápí naši peněženku, avšak nebylo by úžasné něco takového vlastnit?

Salamander
Salamander je přístroj určený k vaření a ohřívání potravin. Je to chytrý kamarád vždy po ruce, obvykle se instaluje do kuchyňské linky, kdy jednoduchým stiskem dotykového tlačítka celý vyjede a splní svůj úkol. Jakmile přístroj vychladne, sám se zase spustí zpět do kuchyňské linky.

Velká inspirativní fotogalerie luxusního bydlení!

Samozřejmě menší Salamandery využijeme kdekoliv na pracovní ploše a pokud se ptáte co vlastně je takový Salamander, jedná se o gril s infračerveným hořákem (vyrábějí se i plynové hořáky), který vyvine teplotu až 1500 stupňů. Salamander se dá využít pro gratinování a zapékání jídla, můžete na něm ogrilovat rybu, sýry, upéct pizzu i steak, nebo třeba vyrobit karamel. Má opravdu široké spektrum možností. Salamander je v některých zemích nazýván šéfkuchařem na trhu.


Parní trouba
I tahle vychytávka usnadní vaši práci a postará se o kvalitní, chutné a nepřipálené jídlo. V této speciální parní troubě můžeme ohřívat, péct, rozmrazovat, zavařovat i sterilizovat. Je vhodná pro zeleninu, ryby, maso, přílohy, ale také dezerty. Nikdy se vám nestane, že ucítíte chuť jednoho jídla v druhém, nebo že bude jídlo přepálené, převařené či vysušené.
Parní trouba je také jedinečná v zachování vitamínů pokrmů a dvojnásobně rychlé přípravě veškerého jídla. Jedná se o přenášení páry mimo prostor pro přípravu pokrmu a přesnou elektronickou regulaci teploty. Komfort navíc dodává funkce přívodu a odvodu vody pro redukci zkondenzované vody a pro předčištění vnitřního prostoru.

Vestavný kávovar
Lahodně vonící zrnka kávy, čerstvě uvařené espresso, cappuccino, nebo cokoliv na co si zrovna vzpomenete. Není třeba ubírat místa na pracovní lince, jednoduše zabudujte svůj kávovar do dvířek linky. Vestavné provedení těchto strojů patří mezi nejmodernější plně automatické a manuální kávovary na trhu. Automatické kávovary mají mnoho funkcí pro přípravu různých nápojů v závislosti na požadované teplotě. Zásobník teplé vody je schopen připravit čaj i kávupohodlně a rychle. Obrazový displej přístroje umožňuje snadnou obsluhu.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

Tyto kuchyňské spotřebiče sice nejsou levné, avšak platíte za kvalitu a luxus v kuchyni.
Jana Čechová
Foto: indesignlive.com, homedit.com, thekbzine.com, bornrich.com, dimensionsguide.com, housebeautiful.com, appliancist.com, xoopla.com, cooksandcompany.co.uk

 

22.12.2011 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist