Luxusní byt v Miami: Nejdůležitější jsou detaily

Sofistikovaná vznešenost, luxusní materiály, do nejmenších detailů promyšlené doplňky, dokonalá souhra jednotlivých prvků – tím se pyšní úchvatný apartmán v Miami, který navrhl švýcarský ateliér Céline Demole, Dôme.

6.salon-planche-2-pour-site-1100x618.jpg Celá galerie 27 Zdroj: Dôme Project Interiors

Apartmán se nachází na ostrově v Miami. Rozkládá se na 800 metrech čtverečních a o dalších 200 m2 ho rozšiřuje terasa s výhledem na Miami Beach. Designéři Céline Demole, Dôme úzce spolupracují s portugalskou společností PullCast, která se zabývá výrobou luxusních dekorací a bytových doplňků. Jejich společným cílem je proměnit interiér na umělecké dílo, které bude odrážet osobnost a potřeby majitelů.

Tentokrát byla jejich snaha zaměřena na vytvoření elegantního interiéru s využitím ušlechtilých materiálů a přirozených barev. K tomu využili elegantní nábytek evokující evropské zámecké interiéry.

Klenotem projektu je rozlehlý salon s panoramatickým výhledem na oceán a South Beach. Pohovky a křesla navrhl a na míru ve špičkové kvalitě nechal vyrobit tým Dôme Interiors. Použití lakovaného dřeva zvyšuje pocit luxusu a exotiky. Za zmínku stojí lampy po obvodu pokoje, jejichž stojany mají tvar korálů.

Salon od jídelny odděluje, ale zároveň je propojuje ručně vyráběný dřevěný panel umožňující proudění světla.

Hlavní ložnici vévodí stříbřitá panoramatická tapeta doplněná lampami a lampičkami, které jako by byly její součástí. U nábytku a skříní zaujmou zlaté do detailu zpracované úchytky inspirované přírodními prvky jako větvičky, listy ale třeba i nohy ptáků podobně jako na svítidlech, lampách, miskách a dalších dekoracích.

Tento trend se prolíná celým bytem, jehož leitmotivem jsou dokonale provedené zlaté detaily i těch nejmenších drobností.

12.3.2019 10:30 | autor: Z dostupných zdrojů vytvořila redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist