Luxusní bydlení za miliardu korun

Mallorca je známým turistickým cílem. Je to ale také místo, kde se nachází několik mimořádně luxusních nemovitostí pro tu nejvyšší společenskou vrstvu. Jedna z nich ve městečku Alcudia je právě na prodej. Zveme vás na prohlídku!

Exkluzivní usedlost Cielo de Bonaire nabízí v podstatě všechno, co si jen člověk může představit. Maximální komfort a soukromí na vrcholu kopce nad mořem, v okolí stinné háje, pláže, hornatou krajinu i dokonalý výhled na všechny světové strany. O pohodlné bydlení ve třech desítkách salónů a obývacích pokojů se stará personál. Na vás pak zbude jen užívat si všeho plnými doušky.

Luxusní bydlení nebo už soukromý ráj?  

Cielo de Bonaire je v současné době na prodej za 50 mil. EUR (1,3 miliardy korun). Za tuto cenu se nabízí luxusní novostavba inspirovaná palácovou architekturou 19. století s obytnou plochou bezmála 2 500 m2. Dům stojí na kopci nad mořem a na soukromou pláž je možné sejít pěšky nebo sjet výtahem. K pozemku patří golfová a tenisová hřiště, bazény a rozsáhlý komplex obytných teras. Výjimečné je také vybavení budovy.

Velká inspirativní fotogalerie luxusního bydlení!

Malý palác Cielo de Bonaire nabízí přes 30 místností. Prodejce se ani neobtěžuje uvést jejich přesný počet, jen dodává, že samozřejmostí je osm ložnic s vlastními koupelnami a dvě takzvaně hlavní koupelny s výhledem na moře. Místnosti určené k dennímu obývání jsou komfortní a rozlehlé, vybavené moderním nábytkem luxusníchsvětových značek. Zařízení však prozrazuje nejen movitost svého majitele, ale i pečlivý přístup architekta, kterému se podařilo udržet jednotný styl pro celý interiér. Dominují světle krémové odstíny podtrhávající velkorysou dispozici obytných částí budovy. Na podlahách se střídá kontrastní tmavé třešňové dřevo se světlým mramorem. V podobném duchu jsou řešeny i terasy a jiné prostory obytného exteriéru.

Jak vypadá vaše ideální bydlení?

Cielo de Bonaire má i své nádvoří vykládané keramickými dlaždicemi. Pokud se vám nechce trávit svůj čas poleháváním či procházkou a neláká-li vás koupání v moři, můžete si vybrat jeden z několika venkovních i vnitřních krytých bazénů. Unaví-li vás takový život, je možné využít masážní salón, občerstvit se v soukromé vinotéce s bezpočtem skvělých španělských vín a nebo z heliportu odletět na večeři kamkoliv budete chtít. Není to až příliš luxusní? Lákal by vás jiný život? Co třeba venkovská usedlost v panenské přírodě?

Red.
Foto contemporist.com

15.6.2010 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist