Luxusní bydlení v Oaklandu? Pojďte na návštěvu!

Přepychová vila s bazénem. Z okna je vidět moře a na pláž je to pár minut pěšky. Můžete si vybrat, zdali strávíte den poleháváním anebo zábavou v nedalekém centru města. A navíc je vila vybavená takovým způsobem, který přesně odpovídá potřebám moderního bydlení. Pojďte se podívat!

Vila je necelý rok stará. Dostala jméno „Oakland House“ a je dílem společnosti Kanner Architects. Na první pohled je zjevné, že nabízí mimořádně komfortní bydlení ve smyslu pohodlného užívání interiéru, ale také v rámci zcela výjimečného okolí, výhledů z oken a z terasy.

Co určuje kvalitu bydlení?

Je známou pravdou, že krásný pohodlný dům stojící uprostřed rušného velkoměsta obklíčený továrnami a dálnicemi nikdy nenabídne tak pohodlné bydlení, jako dům sice menší, ale postavený na klidném místě v podmanivé přírodní scenérii. A nebo prostorný byt na šedivém panelovém sídlišti a vedle něj poloviční byt ve vile obklopené zahradou se vzrostlými stromy. Co si vyberete?  Jinak řečeno, kvalita bydlení není daná jen kvalitou samotného domu, ale také jeho zmiňovaným okolím.

Velká inspirativní fotogalerie luxusního bydlení!


Luxusní bydlení, kterému opravdu nic nechybí

Oakland House má ale všechny výhody na své straně. Je maximálně komfortní, prostorný, skvěle funguje, dobře vypadá a navíc stojí na kopci, kde jeho obyvatele nikdo neruší, kde je klid a inspirativní výhled na Sanfranciský záliv. Pokud se chcete vykoupat v bazénu, není problém, stejně jako se můžete sebrat a během několika minut dojít na pláž. Můžete užívat jednu z patnácti místností, které jsou klimatizované s chlazenými stropy a prosklenými stěnami, díky kterým se můžete dívat dolu na město, na záliv, do zahrady a nebo stisknout knoflík a závěsy rázem promění místnost v intimní a nikým nerušený budoár.
¨
TIP: Prohlédněte si fotografie dole pod článkem.Všimněte si hlavně kuchyně a koupelny. V obou případech se jedná o skutečně zajímavé řešení, které pro vás může být inspirativní.

Kuchyň

Kuchyň je řešená jako tzv. ostrůvková kuchyň. Její „ostrůvek“ je ale nejen jídelním stolem, barem, ale také pracovní i odkládací plochou a současně i varným centrem. Prohlédněte si fotografie.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní fotogalerie ložnic.Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Moderní bydlení: koupelna a ložnice v jednom

Koupelna má více než 25 m2 a díky tomu je možné umístit vanu do prostoru, navíc tak, že se koupající může v klidu dívat z okna. A všimněte si, že koupelna navazuje přímo na ložnici a to bez použití jakékoliv interiérové příčky nebo dveří.

Red.
Foto: Contemporist.com, Tim Griffit

30.8.2010 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist