Ložnice spojená s koupelnou? Velmi komfortní!

Pokud řešíte obytný interiér, pak byste jej jistě měli řešet nikoliv jako jednu místnost po druhé, ale jako celek. Jako celý jeden prostor na bydlení. Pak se může stát, že se objeví něco, co by vám jinak mohlo uniknout. Často si lidé přejí mít koupelnu hned vedle ložnice. Je to příjemné. Ale proč ložnici s koupelnou přímo nespojit?

Na takovém řešení není nic problematického. Nemíní se tím snaha po umisťování vany hned vedle lůžka nebo šatní skříně, ale jednoduché přecházení funkčního prostoru ložnice do prostoru koupelny a to bez použití klasické interiérové příčky, která v konvenčním interiéru dělí jednu místnost od druhé. Je to stejné, jako spojování obývacího pokoje a kuchyně.

A co tím získáte?

Je to určitě velmi komfortní řešení, které je potřeba zažít. Ráno jdete rovně a rovnou do koupelny, aniž by vám cokoliv stálo v cestě. Je to stejné či podobné, jako když na dovolené spíte na břehu moře, probudíte se a jdete rovnou do azurově modré vody.

Nepřehlédněte – velká galerie ložnic

TIP: pokud nechcete svou hygienou budit a nebo obtěžovat toho druhého, který ještě a nebo už spí, nebo si čte atd., pak je dobré vybavit přechod mezi koupelnou a ložnicí např. posuvnými dveřmi, které mohou zůstat skryté – dejme tomu za skříní s ložním prádlem a v případě potřeby se vysunout a z koupelny se stane uzavřená místnost, stejně jako z ložnice. Je to tedy velmi jednoduché.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen


Red.
Foto Ideal Standard, Koralle, Sanitec

3.10.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist