Lišty a profily – nepostradatelná součást moderního interiéru

Ať už si stavíte nové bydlení nebo rekonstruujete, moderní a účelné interiérové profily dají Vašemu dílu tu správnou tečku.

Na počátku používání interiérových lišt a profilů byla zejména technologická potřeba něco nenápadně překrýt, spojit nebo překlenout. Přitom základním požadavkem na lišty bylo to, aby byla co nejméně vidět a pouze splnila účel svého použití. Při výběru např. přechodové lišty, která měla spojit dva podlahové povrchy bylo požadováno, aby se zejména její povrch co nejvíce přiblížil vzhledu a odstínu podlahové krytiny, aby co nejvíce splynula.

V posledních letech se ale lišty a profily stávají designovým prvkem moderního interiéru. Stále více se využívají zejména odstíny eloxovaného hliníku nebo nerezi, které svým kovovým vzhledem kontrastují s podlahovými krytinami, případně se slaďují s jinými prvky v interiéru.

Pestrost sortimentu lišt a profilů a možnosti jejich využití se neustále rozšiřují. Bez nadsázky se dá říct, že se Vaší fantazii a kreativitě meze nekladou. Ať už se jedná o přechodové profily, soklové profily, schodové hrany,… existuje vždy mnoho možností výběru toho pravého.

Inspirujte se na našich webových stránkách www.profilteam.cz

11.10.2018 11:27 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist