Letošní podzim se interiéry obléknou do čokoládově hnědé

Dlouhá léta jsme v interiérech preferovali chladné odstíny šedé a jasně bílé barvy. Už nám ale v monochromatických interiérech začalo být zima, proto se vrací měkké, teplé a elegantní odstíny hnědé. Jsou ódou na 70. léta přeložené do moderní estetiky.

desenio_6943197_eclecticbrownlivingroomnr2-1100x618.jpg Celá galerie 14 Zdroj: Desenio

S příchodem podzimu nám příroda alespoň pro oči nabízí celou plejádu teplých odstínů, jako by se snažila vynahradit nám odcházející teplo. A my si ty teplé, přívětivé barvy rádi nosíme domů. Letošní podzimní trendy se po dlouhé době k přírodě přiklánějí.

Hitem je čokoládově hnědá a její odstíny a jako doprovod se připojila temně fialová barva černého rybízu. Obě dokonale splňují touhu po útulném a teplém domově.

Zatímco čokoládová svádí svou rafinovanou a přirozenou stránkou, barva černého rybízu podporuje kreativitu. Tyto dvě barvy jsou k dispozici v různých tónech: béžová, okrová, světlá a tmavě hnědá pro čokoládu; lilek, lila, levandule, černý rybíz.

Vrstvení tónů pro harmonický interiér

Světlejší písčité odstíny dobře ladí s bohatšími tóny barvy kaštanů a čokolády. K okořenění můžete použít okrovou.

Stěny, podlahy, nábytek či doplňky stejných barev různé sytosti vykouzlí neopakovatelnou kombinaci vůně čokolády a pečených kaštanů.

Vytvořte galerii domácího umění a vyberte abstraktní obrazy v odstínech hnědé a k nim pro větší osobitost přimíchejte několik vašich fotografií. Dejte si záležet i na výběru rámů – použijte přírodní dřevěné a pro větší pocit luxusu přimíchejte trochu zlaté.

Neobvyklým nosičem barev jsou světla. Místo abychom si s nimi pohráli a začlenili je v barevné paletě, využíváme pouze bílou, čiré sklo či kov. Škoda. Inspirujte se v naší fotogalerii, jak je používat.

8.10.2020 10:30 | autor: Z dostupných zdrojů vytvořila redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist