Lavky a lavice u vchodových dveří v halách a předsíních

Ať už jsou to zadní dveře vedoucí třeba do zahrady, nebo hlavní dveře v hale či v předsíni, vytvořit v jejich blízkosti komfort pro přezouvání vaše i vašich hostů, je samozřejmost. Vašim hostům tak utkví v paměti jako první dojem z vašeho bytu to, že vám záleží na jejich pohodlí, a že chcete, aby se u vás oni cítili stejně tak dobře, jako se zde cítíte i vy – doma.

Pohodlí především

Lavka, lavice anebo alespoň menší posezení v prostoru zádveří dovede překvapivě dobře vytvořit pocit útulné a pohostinné domácnosti, kde obyvatelé dávají jasně najevo, že jim není lhostejné pohodlí jejich hostů.

Úložný prostor navíc

Pocit pohodlí, nemůže být zcela kompletní bez lavice, která má za úkol pomoci při přezouvání a navíc má i nezastupitelnou funkci v rámci zdobení vchodové místnosti. Dobře koncipovaná lavice může zvýraznit prostor a zároveň se chovat jako funkční kus. Můžete do ní uložit různé věci, hlavně obuv, přezůvky, tašky atd.

Kde hledat inspiraci

Pojďme se tedy podívat na některé nápady spojené s umístěním lavic u vchodu do bytu. Možná budete sami překvapeni, jaké zajímavé způsoby řešení vám nabídneme v dnešní fotogalerii. Doufáme, že vám pomohou inspirovat se a vylepšit si díky nim i tu vaši předsíň nebo halu.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com, furniturefashion.com, pinterest.com, hometalk.com

6.1.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist