S kvalitním opláštěním budou pergola spolu s bazénem ozdobou vaší zahrady

Většina z nás touží po zahradě, která bude nejen praktická, ale také příjemná na pohled. Ještě lepší zážitek z ní pak můžeme mít ve chvílích, kdy se v ní nachází nejen bazén, ale také pergola. Jde o ideální kombinaci, která nám umožňuje strávit na zahradě klidně i celý den. I proto bychom měli dbát na kvalitní opláštění.

perex_titulka-3-1100x618.jpg Zdroj: Jabor pro

Proč využít služeb společnosti Jabor s.r.o. a jejich plachet na pergoly?

Rádi trávíte svůj volný čas v pergole? Jde o místo, kde se můžete setkávat se svými přáteli, kde se můžete naobědvat se svojí rodinou, ale také o místo, kde si můžete číst nebo poslouchat muziku. Víte o tom, že kvalitní plachty na pergoly vám umožní trávit váš čas v pergole i během chladnějších dní? V případě, že budete pergolu vytápět, můžete oproti venkovním teplotám dosáhnout v pergole teplotního rozdílu až 20°C. V zimě se pak pergola může použít ke skladování zahradního nábytku a sezónního vybavení, které nebude mrznout venku.

Plachta na pergolu není jen módním doplňkem

Plachta na pergolu však není jen módním doplňkem, ale i plnohodnotnou ochranou vaší pergoly za každého počasí. Svůj volný čas zde budete moct trávit za sluníčka, deště, ale i v zimě. Údržba pergoly je velmi snadná. Plachty jsou spojovány vysokofrekvenčním svařováním, díky němuž jsou spoje voděodolné a materiály jsou mrazuvzdorné.

Životnost zakrytí pergol se pohybuje mezi 10 až 15 lety – podle podmínek, jímž je plachta vystavena. Vybírat si můžete z uzavřené, otevřené, ale i částečně uzavřené varianty. Každá zakázka je vyráběna zcela na míru dle požadavků zákazníka.

Dbejte také na správné zakrytí vašeho bazénu

Chcete, aby byl váš bazén ochráněn stejně jako vaše pergola? V tom případě vám může společnost Jabor s.r.o. nabídnout také plachty na bazén, které jsou vyráběny ze stejných vysocepevnostních plachet jako plachty na pergoly. Díky tomu bude váš bazén ochráněn nejen před napadáním nečistot do vody, ale také bude sloužit jako účinná ochrana vašich dětí i domácích mazlíčků před tím, aby do vody sami spadli. Plachta je jednoduše udrží nad hladinou.

Z jakých plachet na bazén si můžete vybírat?

Společnost nabízí tři druhy plachet na bazén. Variantu TOP, EKONOMIK a BASIC. Varianta plachet TOP je určena pro ty nejnáročnější klienty. Tyto plachty jsou lakované a můžete si k nim nechat přidat doplňkové příslušenství, jako je třeba odtokové síto. Barevné provedení plachty, ale také její tvar bude ve vaší režii. Varianty BASIC a EKONOMIK jsou si podobné, avšak varianta BASIC patří k základním plachtám, které jsou v nelakované úpravě.

18.8.2020 9:57 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist