Kuchyňské inspirace

Na jednu stranu není výběr kuchyňského vybavení vlastně žádnou vědou. V každém kuchyňském studiu vám udělají v zásadě vyhovující a nebo ne úplně špatný návrh a většinou vám také nabídnou i vybavení spotřebiči. Stačí tedy jedna návštěva a je vlastně po problémech. Ale před tím je dobré se inspirovat a vlastně přijít na to, co je v centru našeho zájmu.

Kuchyňské vybavení by mělo být primárně praktické, což znamená v prvé řadě snadno obslužné a bez problémů uživatelné. Je dobré ptát se, proč nám ve studiu navrhují kuchyň právě takovým způsobem, jakým to dělají a jaké cíle tím sledují. Dříve, než se nadchnete pro pohledově atraktivní řešení, tak se zkuste zamyslet také nad jeho funkčností.

A budete v kuchyni také jíst?

Jídelní kout v kuchyni není ničím výjimečným ani méněcenným. Kuchyň je v moderním interiéru místností obytnou a neslouží už čistě a pouze jen pro přípravu pokrmů. Je zajímavé řešit jídelní kout v jiném stylu, než v tom, ve kterém je provedeno vybavení kuchyňské sestavy. Zkuste něco kontrastního.

TIP:
k minimalistické kuchyni se zajímavým způsobem hodí pohodlné, až bohatě komfortní jídelní stůl a židle tak, jak to ilustrují přiložené fotografie. Je to stejný kontrast, jako mezi bílou a černou barvou, mezi tělnatostí a subtilností.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

Sledujete při snídani zpravodajství?

Pokud ano, pak se zkuste v kuchyňském studiu domluvit na zakomponování televizní obrazovky přímo do sestavy kuchyňského nábytku. Svého druhu „multimediální“ kuchyně jsou v módě a odpovídají trendům doby.

TIP:
zkuste pak volit takovou televizi, která vám umožní sledovat nejen televizní zpravodajství, ale třeba také internet. Pak už stačí jen bezdrátová kvalitní myš a můžete při snídani „listovat“ všemi deníky a jinými zpravodajskými médii.

Red.
Foto Varena Poliform

12.9.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist