Kuchyně v country stylu, dle nejvyšší francouzské elegance či moderní kuchyně 3v1?

Různorodé a extra výrazné novinky! Takové nyní rozhodně najdete u českého výrobce, firmy HANÁK NÁBYTEK. Tento tradiční výrobce interiérového nábytku se pochlubil nebývale výrazným mixem nových modelů a dezénů, kterými se úspěšně odlišuje od své konkurence.

Ta stále sází na mainstream v podobě více-méně bílých moderních kuchyní, sem tam oživených dýhou a zapomíná přicházet s opravdovými inovacemi, vlastní invencí a předpovědí toho, co bude v brzkých letech „in“, až ustoupí masová obliba světlých lakovaných kuchyní. Možná právě nedostatek svěžích nových nápadů způsobuje, že nemají zákazníci z čeho vybírat – netuší nové možnosti, nemají se čím nadchnout.

To ale neplatí pro HANÁKa! Jeho nové kuchyně jsou doslova vhozenou rukavicí do ringu, protože tolik barev, odvážné pestrosti a novátorských detailů, zkrátka tolik novoty najednou hned tak neuvidíte!

Otevřete fotogalerii a posuďte sami!


Jako první představujeme moderní kuchyni ELITE, která je přímo revoluční v tom, že kombinuje ne 2, ale 3 dezény! A výsledek je úžasný. Dva hnědé tóny laku a lamino v ořechu vás nemůžou nenadchnout. Ostatní výrobci běžně kombinují dva dekory, ale kombinace tří dekorů je nevšední a v případě HANÁKa krásně vyladěná. Inovací je i nikový obklad. Tenké nenápadné niky v nepravidelných liniích přidávají kuchyni na zajímavosti. Věřte, sebelepší fotka (a to je skvělá) nenahradí ten pocit, když v této kuchyni stojíte. Prostě jí propadnete.

hanak-nabytek-living-nove-laky.jpg

Zdroj: archiv redakce

Modernu střídáme klasikou, ale ne ledajakou! Klasické a rustikální kuchyně se zpravidla volí v jedné jediné barvě. Kombinaci barev najdete u moderních kuchyní běžně, ale v klasice se dosud nenosila – to už je také minulostí. Prohlédněte si kuchyň NICE/PORTO. Dva tóny barev a nový uhlazený model. Z této kombinace vzešla vysoce sofistikovaná, chce se říct přímo úchvatná, kuchyně! Leckterý Francouz by záviděl. Krása modelu NICE je v jeho jednoduchém rámečku a střídmě doplněný o hladký model PORTO je prostě fascinující. Tento dvoubarevný klasický model se na výsost povedl. A může být váš!

3-hanak-kuchyne-nice-porto-detail.jpg

Zdroj: archiv redakce

A do třetice, abychom dostáli slíbené pestrosti, je náš tip na kuchyni COUNTRY. Název modelu je trefný, protože to, co uvidíte na fotografiích, je skoro westernová záležitost! Pohodová klasika s dominantou dřeviny dubu zlatého zaujme nejednoho milovníka venkova a country stylu. Přitom kuchyň nezapře i pár lehce moderních prvků, které jí ve finále vetkly opravdu originální tvář. Nemluvě o ladícím stole a lavicích na míru. Je to jeden z nejvýraznějších modelů letošní sezóny u HANÁKa a s velkou pravděpodobností vynikne v šedi anoncovaných kuchyní ostatních prodejců.

2-novinka-hanak-kuchyne-country.jpg

Zdroj: archiv redakce

Ve výčtu bychom mohli pokračovat. I další modely zaujaly inovacemi, ať už v materiálech nebo v prvkových změnách či netradičních kombinacích. Síla značky HANÁK je v kvalitě materiálu a zpracování, to je známá věc. Nesporně k ní ale patří i ony vlastní inovace, se kterými každý rok přichází. A ty letošní jsou opravdu výrazné. Novinky jsou propagovány jak na webu výrobce, tak na jeho facebooku, kde to opravdu žije. Firma pravidelně sdílí s řadou fanoušků například fotogalerie realizovaných zakázek u zákazníků. Žádný jiný výrobce v tuzemsku v současnosti nepředkládá tolik realizací jako právě značka HANÁK. Silná značka a silný příběh 25 let novodobé historie, to je nábytek HANÁK. A ještě jedna příjemná záležitost – jako každý rok přichází HANÁK s vánoční bonusovou akcí Počkat se vyplatí, podmínky sledujte na webu výrobce.

hanak-vanoce-2015-akce-pockat-se-vyplati-bonus.jpg

Zdroj: archiv redakce

Petra Štrofová – HANÁK NÁBYTEK, a.s.

Komerční prezentace

29.10.2015 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist