Křeslo, které „vzbuzuje emoce“

Na počátku měsíce února letošního roku mělo na nábytkovém veletrhu ve Stockholmu slavnostní premiéru nové křeslo mladého designéra Hiromichiho Konna nazvané RIN™ . Prodejcem se stala firma Fritéz Hansen.

RIN™  vyniká velmi střídmou a jemnou elegantní, která se pojí s futuristickým designem a prozrazuje  inspiraci rozkročenou mezi japonskou tradicí a dánskou designovou školou..

Křesla: inspirativní fotogalerie

Hiromichiho Konna o svém křesle říká, že jeho záměrem bylo „..v první řadě navrhnout hezké křeslo, které bude optimistické a bude vzbuzovat emoce.“ A jaká je reflexe odborné veřejnosti? Ozývají se v podstatě slova chvály a v souvislosti s  RIN™  se skloňují slova jako „poetické“ či  „jednoduché“ a nebo silné, relaxační a inovativní“.

A náš tip?

Doporučujeme RIN™   kombinovat se stoly ze série Circular od Arneho Jacobsena nebo stolem Plano od Pelikan Design. Anebo RIN zkusit zkombinovat se stolem T-No.1 od Todda Brachera?

Red.
Foto: CODE

24.2.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist