Křečci na baterky dobývají dětský svět

Zahraniční hit loňských Vánoc přichází, aby si získal srdce českých dětí.

Ptáte se, po čem toužily o loňských Vánocích miliony dětí v USA a v Británii? Po křečcích! Všichni chtěli najít pod stromečkem nového mazlíčka – plyšového interaktivního křečka. Umí sám chodit, vydává nečekané zvuky, reaguje na vnější podněty a dokonce umí i řídit auto!

Interaktivní plyšáci Zhu Zhu Pets se narodili v létě minulého roku v St. Louis a v amerických hračkářstvích vyvolali mánii srovnatelnou s atakem Ninja želv v roce 1987. Průměrná doba, uběhlá od vystavení křečků na police obchodů do okamžiku jejich prodeje, se pohybovala mezi neuvěřitelnými 30-180 sekundami! Není tedy divu, že firma Cepia, která hračku na trh uvedla, brzy nestíhala pokrýt poptávku. Letos už je ale všechno jinak a malí plyšáci se houfně vydávají za hranice. A tak se i můžeme těšit na neustálý přísun nových křečků, jejich domečků a dalšího příslušenství po celý rok.

Velká inspirativní fotogalerie dětských pokojů

Stávající křeččí rodinka, která nyní přichází k nám na trh  má čtyři členy. Liší se od sebe barvou kožíšků a charakterem. Pan Squiggles je moderní křeček kouzelník. Pobaví vás drobnými triky a hrátky s míčem. To světležlutá PipSqueak je úžasně chytrá, rozený vůdce celé bandy a do všeho vrhá po hlavě. Takový Chunk má zase nejraději pohodu a surfování a nikam se nehrne. No a poslední z party šedivý Num Nums je trochu plachý, ale nesmírně sladký a získá si vás během chvilky.  Děti si mohou vybrat toho, který se jim líbí nejvíc, nebo si je postupně koupí všechny. Cena je totiž velmi příznivá, 349 Kč.

Zhu Zhu křečci jsou báječní mazlíčci. Nedělají nepořádek, jsou neustále v pohybu a vždy připraveni k akci. Pobíhají v tunelech, stále jsou v jednom kole, cupitají z pokoje do pokoje a nikdo netuší, kam vyrazí příště. Je to jednoduché, pohlaďte křečka po zádech, dejte ho zpátky a můžete sledovat, co právě vyvádí. Křečci se moc rádi tulí. Když ho jemně pohladíte za ouškem, pískne blahem. Tito křečci umí vydat více jak 80 zvuků, podle toho, co právě prožívají. Křečka můžete nastavit do dvou módů. Buď ho necháte volně pobíhat a prozkoumávat okolí nebo ho přepnete do mazlící nálady a bude vám poslušně sedět v dlaních a roztomile pískat a broukat. Mít samotného křečka ale nestačí! Opravdu spokojení se budou cítit teprve ve svém světě, který jim vystavíte podle vaší fantazie.

Každý křeček potřebuje domov a polovinou legrace z vlastnictví křečka je právě ve vytváření světa, ve kterém bude křeček žít.

Zhu Zhu Pets jsou jako živí, ale mnohem mazlivější a inteligentnější! Každý Zhu Zhu křeček je tak chytrý, že vždy pozná, v jakém pokoji nebo na jakém stanovišti se zrovna nachází a podle toho reaguje a vydává nejrůznější zvuky. V koupelně vydává legrační zvuky jako při čištění zubů nebo splachování toalety, jakmile se přemístí do ložnice, začne pěkně pochrupkávat nebo naopak budit ostatní členy křeččí rodinky zvuky budíku, a když se dostane do kuchyně, hned si říká chroupáním o mrvičku. Pořádná sranda se pak rozjede na diskotéce při karaoke, kde křečci zpívají a tančí. Zhu Zhu Pets  se prostě rádi baví a dovádí. Pokud chcete s Vašimi mazlíčky zažívat stále nová bláznivá dobrodružství, můžete si vybrat z široké škály příslušenství, které Zhu Zhu svět vytváří a zpestřuje. Čím víc pokojíčků a hraček bude křeček mít, tím víc zábavy si užije a Vaše dítě s ním!  V žádném správném domečku by neměl chybět spirálový tobogán a bazén, ten zaručeně rozveselí každého křečka! A co takové auto s garáží? Skutečný křeček sice nedokáže řídit, to ví každý, ale super chytrý Zhu Zhu křeček ano! Stačí připojit garáž k domečku a pak už jen sledovat jak křeček naskočí do auta a ujíždí po pokoji jako divý. A co teprve až uspořádáte závody!  Až se bude chtít křeček vypravit na adrenalinovou dovolenou, má možnost hupsnout do závodního člunu a vyrazit na moře.  A je-li Váš křeček společenský a hravý, určitě se pěkně vyřádí v herně nebo na diskotéce s ostatními křeččími kamarády!

Zhu Zhu Pets nabízí stále nové doplňky a dobrodružství a dokáží tak udělat z pouhého hraní nekonečnou interaktivní zábavu, která děti neomrzí! A právě díky široké škále příslušenství je možné sestavit celý Zhu Zhu svět, který vás ohromí.

S interaktivními křečky Zhu Zhu Pets si můžete dovolit domácího mazlíčka bez rizika a starostí. Už se nemusíte bát o telefonní kabely, tapety či odložené předměty. Myslíte, že křečci na baterky mohou trumfnout Krtečka s Rákosníčkem?

22.3.2010 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist