Kouzlo řeky, přírody a metropolitní bydlení? Pojďte se podívat zblízka na nový bytový projekt

Myslíte si, že není možné skloubit vysoké požadavky na standard moderního bydlení v hlavním městě s aktivním životním stylem a harmonickým bydlením v přírodě? Pojďte se s námi podívat na nově vznikající projekt, který dokázal propojit městské bydlení s přírodní krásou.

shutterstock_1712344141-1100x618.jpg Zdroj: {Pyty} / Shutterstock.com

Kouzlo řeky i přírody

Právě vzniká nový rezidenční projekt, ve kterém si na své přijdou všichni, kdo již dlouhou dobu toužili po vlastním bydlení v metropoli, ale zároveň si přejí být denně obklopeni přírodou. Rezidenční bydlení vzniká v samé blízkosti klidně se vinoucí řeky Vltavy, a zároveň v lokalitě, kde je v těsné blízkosti domu les i rozlehlý park. Máte vysoké nároky na životní standard a kvalitu prostředí pro svůj život? V tom případě je tato lokalita pro vás ideálním prostředím.

Žít zdravě může být i vaše možnost

I vy můžete žít v prostoru, kde si vychutnáte lesy, kam jen oko dohlédne. Na vašich toulkách přírodou si můžete vychutnat procházku podél řeky Vltavy, nechat se převézt na její druhý břeh pomocí romantického přívozu nebo se vydat na cestu po jedné z cyklostezek. Zdravý životní styl zde opravdu není jen pojem, stane se vaší vášní. A přitom se vždy budete těšit domů, kde jste si pověsili obrazy na stěnu a vytvořili si svůj malý ráj.

V metropoli – a zároveň v přírodě

Klidný okraj hlavního města je synonymem pro vysoký životní standard. Daří se zde lidem s kreativní duší, ale i milovníkům sportovních aktivit. Díky skvělé dopravní obslužnosti zůstáváte v centru veškerého dění, ale zároveň máte svůj klidný životní kout. Možná i vám se budou hodit slevové kódy, které využijete k nákupu nového sportovního vybavení. Kdo ví, třeba i vy zde prožijete spoustu krásných a šťastných let.

Nové byty na okraji městské části Modřan se právě nabízejí k prodeji. Budou i vaším splněným snem o bydlení?

30.9.2020 10:48 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: rezidence Modřanka

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist