Kouzlo regálů

Regálové obývací stěny jsou oblíbené především pro své univerzální využití. V interiéru slouží nejen jako dodatečný úložný prostor, ale jejich funkcí je zároveň vystavovat předměty na odiv. I když by se dalo říci, že na policích a regálech už není možné nic víc vymyslet, designéři jsou jiného názoru a stále přicházejí s novými trendy. Také letos se nosí především jednoduchost a čistota linií.

123815-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Model 505-CD zaujme především svou jednoduchostí. Součástí sestavy je stolek pro televizi a video. Regálový systém lze libovolně doplnit zásuvkami, policemi a dalšími doplňky. Sestavu můžeme nechat buď otevřenou, nebo můžeme uložené předměty schovat za posuvnými dveřmi.

Systém Chioso zcela odpovídá moderním nárokům na úložný prostor. Ořechová knihovna je opravdu prostorná a uspokojí i ty nejvášnivější čtenáře. Prosklené dveře, chrání uložené knihy a další předměty před prachem, přitom ale neubírají prostoru na vzdušnosti. Řada nábytku Chioso nezahrnuje pouze knihovnu a obývací stěnu, ale i kompletní vybavení jídelny (příborník, skleník, jídelní stůl a židle).

Velká inspirativní fotogalerie úložných prostorů

Sestava Pass je ztělesněním svobody při tvorbě interiéru. Jejím základním rysem je proměnlivost a možnost jednoduše kombinovat a skládat jednotlivé solitérní prvky (police, knihovny, tv stolky, apod.). Tento systém je vhodný nejen do obývacího pokoje, ale umožní nám doslova v každém interiéru vytvořit zcela originální prvek.

Sestava Globo se na první pohled vyznačuje především elegantními a jednoduchými liniemi. Nabízí nám ale i široké možnosti pro osobité utváření interiéru. Jednak si můžeme zvolit libovolnou výšku a počet regálů, dvířka neprůhledná bílá nebo z mléčného skla a podle toho, co preferujeme, kovové nožičky nebo dřevěný sokl.

Inspiraci jsme čerpali u italské firmy Molteni.

25.2.2002 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist