Koupelnový relax po italsku

Při zařizování současných moderních koupelen se už nehledí jen na to, aby z nich všichni odcházeli čistí a vymydlení, i když tento prostý úkol koupelny musí plnit stále, ale je třeba myslet také na to, že koupelna se může stát nakonec jediným místem v bytě, kde se budete moci zamknout a vychutnat si klid a samotu, i když třeba jen na půlhodinku denně. A proč tedy tuto příjemnou půlhodinku nestrávit v krásném prostředí mezi moderními zařizovacími předměty.

120229-1100x618.jpg Celá galerie 14 Zdroj: archiv redakce

Jakou podobu na sebe mohou vzít tyto zařizovací předměty, můžeme zjistit při pohledu na novou italskou sérii navrhovanou v totožných tvarech a různých velikostech jako sprchové vaničky i klasické vany určené ke koupání.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Claudia Danelon a Frederico Meroni jsou designéry, kteří navrhli tuto nezvyklou sérii italského hydromasážního setu, který dostal název Beyond. Celá tako kolekce je přehlídkou krásných tvarů v přirozeném designu ve tvaru vejce. Celá série je vyráběna v téže povrchové materiálové úpravě.  Jedná se o antibakteriální kompozitní materiál, který brání usazování vodního kamene, což je velmi častý problém právě u koupelnových zařizovacích předmětů.

U této designové série z dílny italských tvůrců vám tedy starosti s pravidelným odstraňováním vodního kamene rozhodně odpadají. Základní materiál poskytující lůžko pro usazení jednotlivých vaniček se však u jednotlivých kusů může lišit, jedenkrát se jedná o monolit z pryskyřice, jindy o dřevo, kámen či dlaždicovou mozaiku.

Sprchy jsou zasklené, vany volně uložené často i na okraj schůdku či výklenku, kde působí vzdušně a netradičně. Takovéto zařízení je zcela ideálním vybavením pro moderní koupelnu, která ve vás vyvolá okamžitou představu relaxace a koupele v klidu a pohodě. S koupelnou takto vybavenou budete mít skvělý pocit při své každodenní relaxační půlhodince, jako byste byli hosty některého z luxusních  wellness středisek.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com

 

 

16.10.2013 1:07

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist