Koupelnové radiátory – design i klasika

V dřívějších dobách byly koupelny považovány za podřadné místnosti plnící pouze funkci umývárny. S postupem času však důležitost koupelen vzrostla a nyní jsou pro některé lidi stejně důležité jako třeba obývací pokoj.

119011-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

To je dáno především dnešní uspěchanou dobou, ve které je pro lidský organismus velmi důležitý odpočinek a relaxace. Právě proto má v dnešní době koupelna takovou důležitost, neboť je ideálním prostředím pro odpočinek a klidnou regeneraci organismu. Základní prvky pro optimální relaxaci v koupelně jsou dva – vana a koupelnový radiátor. Oba prvky mají některé věci společné. Vany i koupelnové radiátory musí dobře vypadat a skvěle plnit svoji funkci. V případě van je již delší dobu zaměřován vývoj na jejich designovou stránku, neboť po funkční stránce nejsou na vany kladeny takové nároky jako na koupelnové radiátory. Koupelnové radiátory totiž musejí čelit daleko větším nárokům na funkčnost a odolnost a proto se nabízí zajímavá otázka.


Mohou být koupelnové radiátory i designově hezké?

Odpověď jsme našli u česko-belgické společnosti Laurens Czech Republic s.r.o., která se zabývá radiátory již řadu let, přesněji od roku 1993. Tato společnost si dobře uvědomuje důležitost koupelen v lidském životě a proto zaměřila své úsilí nejen na stránku funkčnosti koupelnových radiátorů, ale především na vývoj jejich designu. Designové koupelnové radiátory Laurens jsou vyráběny jak v různých tvarech, tak i v různých barvách nebo materiálech. Vyjímkou nejsou řešení do koupelen, kde Vám firma Laurens vyrobí koupelnový radiátor přesně na míru. Výsledkem jsou radiátory, které se hodí do každé koupelny a dokonale zapadnou do jejího designu. Radiátory Laurens jsou nejen hezké, ale i 100% funkční.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen


Jaké funkce plní koupelnové radiátory Laurens?

Jak již bylo řečeno. Na koupelnové radiátory jsou vyvíjeny větší funkční požadavky než na radiátory umístěné v obývacím pokoji. Koupelnové radiátory značky Laurens plní dokonce hned tři funkce:
●    Rychle a intenzivně vyhřívají koupelnu díky svému vertikálnímu umístění nebo většímu počtu horizontálních trubek v případě žebříkových radiátorů,
●    dokonale vysušují ručníky, osušky i další textílie různých tvarů a velikostí a
●    jsou jedinečným designovým doplňkem, který dotváří příjemnou atmosféru koupelny

laurens2.jpg

Zdroj: archiv redakce

Moderní designové interiéry – Velká fotogalerie


K tomu je ještě potřeba přihlédnout ke kvalitním technologiím, kterými jsou koupelnové radiátory Laurens vyráběny a které umožňují dlouhodobý a bezúdržbový provoz.

www.Laurens.cz  

Komerční článek

19.9.2011 2:36

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist