Koupelnové inspirace

Vybírat koupelnové vybavení není vždy jednoduché a to hlavní, co mnohdy chybí, je jednoduše inspirace. A navštěvovat dokola různé showroomy může být vyčerpávající. Co vlastně od své nové koupelny očekáváte?

Na první pohled je to vlastně velmi jednoduchá otázka, kterou je poměrně snadné zodpovědět. Koupelna by přece měla být v prvé řadě pohodlná, také bezpečná, měla by evokovat čistotu a komfort. Takhle nějak by asi vypadala většinová odpověď při průzkumu trhu.
Ovšem relativní problém nastává v okamžiku, kdy se musí odpověď mnohem konkrétněji a kdy už je potřeba ukázat prstem na tu či onu vanu nebo  třeba sprchový kout.

Extravagance

Pohodlní, komfort a krása koupelnového vybavení se dají snadno skloubit dohromady. Jediný problém či podmínka je dostatečné množství financí a také prostoru. V klasické panelákové koupelně 2m x 0,8m se toho mnoho vykouzlit nedá.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

TIP: pamatujte na to, že méně je více. Pokud máte menší koupelnu, pak se rozhodněte, zdali sprchový kout či panel a nebo vanu. Obojí se vám do koupelny třeba i vejde, ale nebude to „naplácené“ na sebe? Volný prostor je velmi komfortní a tak si ho nezastavějte.

Možná jste ale mnohem více praktické orientace a design či výraz a tvář vaší koupelny nějak zvlášť neproblematizujete a představujete si jakou si nevybočující „klasiku“ . Ale i pro vás máme TIP: zkuste třeba stolek na vanu, který může sloužit jako servírovací a stejně tak dobře jako třeba stojánek na knihu.

Red.
Foto Hansgrohe, Dornbracht, Keramag, Koralle

22.7.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist