Koupelnové extravagance? Je to vaše parketa?

Vana v obývacím pokoji a nebo vana jako velká loď uprostřed bytu. Exkluzivní materiály, dokonalé technické provedení a minimalistický design. Pojďte se podívat na koupelnové extravagance a pamatujte přitom, že inspiraci můžete najít třeba právě zde. Možná totiž přijdete na to, že něco takového by se vám líbilo…

133326-1100x618.jpg Celá galerie 18 Zdroj: archiv redakce

Koupelnu většinou chápeme jako ryze praktickou součást bytu. Při jejím vybavování se nadpoloviční část Čechů orientuje podle ceny a teprve až pak se zajímá o design a nabízené funkce. A když mluvíme o funkcích, tak Češi vyžadují vlastně úplně základní standard. A jak jste na tom vy? Očekáváte něco výstředního? Přitahují vás koupelnové extravagance? Odpovězte si sami na otázky!

Jaké jsou vaše priority? Je to cena? Design nebo praktičnost?

Cena je věc, kterou můžeme těžko ovlivnit a dostupnost koupelnového vybavení je odvislá od našich příjmů. A design? Ten budeme volit na základě našeho vkusu a budeme se při výběru orientovat podle toho, zdali se nám věc líbí a nebo nelíbí. A praktičnost? Jaké funkce od koupelny vyžadujete? Jsou koupelnové extravagance vaše parketa?

Zkuste si udělat jednoduchý test, který vám mohou zcela nenápadně provést prodejci v koupelnovém studiu za účelem zjištění, s kým vlastně mají tu čest. Je to velmi prosté.

1. pokud v koupelně relaxujete ležením ve vaně, připište si 10 b. (pokud ne, pak nula bodů)

2. očekáváte -li masážní sprchování, pak získáváte dalších 20 b.

3. považujete-li za standard vířivou lázeň, pak si přičtěte 35 b.

4. používáte-li saunové boxy, patří vám dalších 50 b.

5. jestli uvažujete o koupelně jako o místnosti s velikostí do 4 m2, získáváte 5 b.

6. má – li být koupelna větší než 7 m2, je vašich 10 b.

8. koupelna nad 10 m2 je už za 15 b.

9. koupelna nad 15 m2 představuje 20 b.

10. koupelna nad 20 a více m2 vám dá 30 b.

Je-li součet vámi nasbíraných bodů celkem 15, pak vyžadujte nižší standard. Celkový počet 30 bodů je standard, nad 40 bodů do počtu 60 bodů se dá hovořit o vyžadování vyššího standardu a nad 60 bodů je už kategorie luxusu. Nasbírali jste-li více než 90 bodů, budou vás prodejci koupelnového vybavení považovat za výstředníka a zařadí vás do kategorie „klient koupelnové extravagance“.

Foto: pinterest.com

16.4.2015 12:45

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist